Zlot pojazdów JELCZ i aut tuningowanych

Zastanawialiście się kiedyś, co wspólnego mają ze sobą pojazdy wagi ciężkiej, autobusy oraz auta tuningowane? Przecież to są DWA różne ŚWIATY! I macie rację…
18 maja 2019 roku odbędzie się charytatywna impreza DWA ŚWIATY, na którą składają się: zlot aut tuningowanych „Hideout 2019” oraz zlot pojazdów marki „Jelcz”. DWA ŚWIATY organizowane są przez Miejsko-Gminne Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu-Laskowicach i Urząd Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice przy współudziale Miejsko-Gminnego Centrum Kultury w Jelczu-Laskowicach i Jelcz Sp. z.o.o. A wszystko to pod patronatem burmistrza Jelcza-Laskowic Bogdana Szczęśniaka w Jelczu-Laskowicach.
*
To nie są ćwiczenia! Nie wierzysz? Przyjdź i przekonaj się, że pasja łączy. 18 maja 2019 Jelcz-Laskowice ul. Oławska 46.
*
Najważniejszym celem „Dwóch Światów” jest jednak to, że całe przedsięwzięcie ma charakter charytatywny. Podczas imprezy wolontariusze z „Zielonego Parasola” będą zbierać pieniądze do puszek, a cały dochód ze zbiórki zostanie przeznaczony na rehabilitację podopiecznej Fundacji „Po Prostu Razem” – Doroty Aranin. Oprócz tego, na Facebooku przeprowadzone zostaną licytacje, gdzie do wygrania będą atrakcyjne nagrody: Toyota na weekend, sesje zdjęciowe, sprzęty AGD, sprzęty RTV i wiele więcej. Pamiętajmy – dobro wraca ze zdwojoną siłą!
*
Zlot samochodów tuningowanych
*
Jakiś czas temu informowaliśmy Was o Hideout 2019 – evencie, o którym informacja bardzo szybko rozeszła się na polskiej scenie motoryzacyjnej. Teren imprezy ma pomieścić ponad 200 zmodyfikowanych samochodów, stoiska wystawców oraz sponsorów. Oprócz tego możecie spodziewać się wielu ciekawych konkurencji i pokazów, takich jak #SEXYCARWASH,ciekawych historii właścicieli samochodów, a na sam koniec… niespodzianka!
*
Hideout 2019 cieszy się dużym zainteresowaniem i mówi się, że będzie to jedno z największych(!) wydarzeń w Jelczu-Laskowicach w tym roku.Pomysłodawcą oraz osobą odpowiedzialną za organizację tuningowej części zlotu jest Gabriel Cybulski – znany szerzej, jako BAYABLE.
*
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń swoich samochodów: [email protected] Informacje:
*
https://www.facebook.com/events/177217029888500/Data

18/05/2019

Czas

10:00 - 18:00
QR Code