Seans kinomana

Seans Kinomana: Nienasyceni

W czerwcu zapraszamy do Kina Odra na ostatni – przed przerwą wakacyjną – Seans Kinomana, w ramach którego wyświetlimy włosko-francuski dramat kryminalny „Nienasyceni”.
Miłość, seks i rock’n’roll w pejzażach Morza Śródziemnego i pulsującym rytmie przebojów The Rolling Stones. Legendarna gwiazda rocka Marianne (Tilda Swinton) z ukochanym (Matthias Schoenaerts) uciekają przed zgiełkiem show-biznesu. Spędzają upragniony urlop na oddalonej od świata wyspie, sąsiadującej ze słoneczną Sycylią. Wszystko się zmieni, gdy odwiedzi ich były partner Marianne (Ralph Fiennes) z piękną i wyzywającą córką (Dakota Johnson). Zmysłowe, pełne seksualności napięcie zburzy rajski spokój włoskiej wysepki. Nie zawsze można wygrać z ukrytymi pragnieniami.
Wyróżnienia: nagroda za soundtrack i nominacja do Złotego Lwa w Wenecji, nominacja do Independent Spirit Award (Najlepszy Aktor Drugoplanowy: Ralph Fiennes).
Seans poprzedzi prelekcja Bartosza Solarewicza – animatora kultury filmowej i tłumacza.
Zapraszamy w czwartek 13 czerwca o godz. 17:45. Bilety tylko 10 zł dostępne w kasie Kina Odra i online na kultura.olawa.pl.Data

13/06/2019

Czas

17:45 - 19:00
QR Code