Siedmiu zawodników i osiem medali!

23 marca w Oleśnicy odbył się najważniejszy turniej Polskiego Zrzeszenia Taekwon-do ITF w sezonie sportowym 2018/2019. To zawody międzynarodowe, w których wystartowało ponad 180 zawodników z  Irlandii, Niemiec, Czech, Holandii, Hiszpanii, Białorusi oraz Polski.

Ekipa z Oławy wypadła rewelacyjnie: – Turniej był najtrudniejszym sprawdzianem dla ekipy z naszego klubu – mówi Łukasz Grzesiński, trener. – Mimo wszystko, poszło bardzo dobrze i siedmiu zawodników Hwa-Rang Taekwon-do ITF zdobyło aż osiem medali. Wszystkie walki light-contact stały na bardzo wysokim poziomie, to samo należy powiedzieć o układach formalnych, w których klasa oponentów była na najwyższym, światowym poziomie. Techniki specjalne zgodne z wymaganiami Mistrzostw Świat i Europy.

Trener Łukasz Grzesiński VI DAN przygotował swoich zawodników bardzo dobrze pod względem taktycznym i technicznym, natomiast o ich komfort i asystę podczas walk zadbała kierowniczka drużyny Agnieszka Adamczak III DAN.

Następny turniej to Mistrzostwa Polski, które odbędą się w kwietniu. – Liczymy na jaszcze więcej czołowych miejsc we wszystkich konkurencjach zwłaszcza walkach i układach formalnych – mówi trener

🥉 Oskar Okulowski – 3 miejsce walki light-contact,
🥇 Wiktor Kaleta – 1 miejsce walki light-contact,
🥈 Sylwia Mucha – 2 miejsce techniki specjalne,
🥉 Daria Mucha – 3 miejsce walki light-contact,
🥈 Daria Mucha – 2 miejsce układy formalne,
🥈 Marek Poborski – 2 miejsce walki light-contact,
🥈 Michał Pawlicki – 2 miejsce walki light-contact,
🥈 Łukasz Waszczuk – 2 miejsce walki light-contact.

Kategoria artykułu: Sport

Tagi: , , , , , ,

reklama

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.