Czarne chmury nad „Burzą”. Co z boiskiem za 2 mln zł?

To miało być boisko dla „Burzy” Bystrzyca. Tymczasem drużyna wypadła z rozgrywek w A klasie, bo… zapomniała złożyć wniosek o licencję.
**
Afera z boiskiem w tle. Mimo czwartego miejsca w tabeli „Burzy” Bystrzyca nie zagrają ponownie we wrocławskiej klasie „A”. Tak zadecydował Dolnośląski Związek Piłki Nożnej po tym, jak klub spóźnił się ze złożeniem wniosku licencyjnego. Zawodnicy, trener i działacze są rozgoryczeni. Pod dużym znakiem zapytania stoi dalsza działalność bystrzyckiego klubu. Czy nowy obiekt, wybudowany głównie dla niego, za ponad 2 mln zł, trzeba będzie zamknąć? Artykuł w całości w papierowym wydaniu „Powiatowej” i w e-wydaniu – dostępne pod tym linkiem: https://eprasa.pl/news/gazeta-powiatowa-wiadomo%C5%9Bci-o%C5%82awskie/2018-08-02

Kategoria artykułu: Sport

Tagi: , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (8)

 1. Jak to zamknąć obiekt ??? Boisko zostało wybudowane ze środków publicznych a nie klubowych czy prywatnych. Dlaczego z boiska nie mają korzystać mieszkańcy ? Co to za działacze w tej Burzy ,że nie składają stosownych dokumentów w terminie a później są z tego powodu oburzeni ?
  Jak sobie klub kupi teren i z własnych środków wybuduje stadion to może sobie z nim robić co chce ale z tego co wiem na ten obiekt wszyscy się składaliśmy.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
   • tu nie chodziło o boisko na kowala ale o obiekty sportowe na ul. sportowej, nie ma wstępu nikt poza jednym klubem oławskim a powinno służyć wszystkim. A jeśli chodzi o boisko na kowalach dużo jest chętnych do grania na tym trawiastym poletku ale do dbania o to co jest utworzone to nie ma komu, dobrze że w wyniku zamknięcia obiektów na ul.Sportowej pozostałym klubom doszło do porozumienia i przekazania boiska przy Cichej fundacji zajmującej się promowaniem sportu u oławskich dzieciaków, wiadomo nie każdemu to pasuje że kilku z pomysłem przygarnęli to poletko i coś dla dzieci zrobiło ale przynajmniej zrobiło a nie tylko ponarzekało że oławska młodzież nic tylko albo w domu przed monitorem albo okupuje ławki na osiedlu klnąc pijać i ćpając

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.