Super Rally – galeria zdjęć

Kategoria artykułu: Galeria

reklama

Komentarzy (8)

 1. Mam wrazenie ze to byla impreza w prywatnym gronie…. Nie rozumie organizacji takich imprez w rynku gdzie mieszkaja osoby starsze,chore i male dzieci ! 3 dni ryczenia silnikow i nic poza tym. Frekwencja Olawian- praktycznie zerowe zaintetesowanie. Podejrzewam.ze na.dzien kogita tez niczym nowym obecni rzadzacy nas nie zaskocza- jak co roku zlot zabytkowych aut, pelno kramikow z drozyzna i nic poza tym,typowy spęd.

  Zgłoś naruszenie regulaminu

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Pomysł Fajny… Coś się dzieje można pójść popatrzeć pokibicować… ale rzeczywiście trochę lipa ze w rynku to wszystko było organizowane… hmm a może by tak za rok (jeżeli się będzie odbywać wszystko) zorganizować to na miasteczku ze szczególna ostrożnością na trawę biorąc pod uwagę duzy bieżnik w autach. Zloty zabytkowych pojazdów jakoś można tam umieścić wiec z tym tez nie powinno być problemu, start zrobić z parkingu przy basenie i tyle.

  Zgłoś naruszenie regulaminu

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • A może niech burmistrz sobie organizuje takiego spędy u siebie pod domem? Byłem na kilku rajdach (w tym na Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski) i jeśli chodzi o przygotowanie i zabezpieczenie tego rajdu, to to jest po prostu cud, że nic się nikomu nie stało. Zabezpieczenie totalna amatorka. Kto to widział, żeby organizować coś takiego w centrum miasta? Kompletna nieodpowiedzialność burmistrza i organizatorów.

   Zgłoś naruszenie regulaminu

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.