Piłkarze zagrają dla Grzegorza i Natalii

Jak już kilkakrotnie informowaliśmy, dwie drużyny piłkarskiej polskiej ekstraklasy – Śląsk Wrocław i Piast Gliwice – zmierzą się w sobotę 2 września, na stadionie OCKF przy ulicy Sportowej w Oławie

To towarzyskie spotkanie organizuje społeczny komitet, pod wodzą Bronisława Paszyńskiego, oławskiego przedsiębiorcy. Dochód już tradycyjnie będzie przeznaczony na pomoc dla Grzegorza Galasińskiego – człowieka z nową twarzą, po koszmarnym wypadku w pracy oraz dla 5,5-letniej oławianki Natalii Zezuli – chorującej na toksoplazmozę i epilepsję.
Rywalizacja futbolistów Śląska i Piasta rozpocznie się o godzinie 12.00 (a nie jak wcześniej informowano – o 14.00). W przerwie meczu odbędzie się aukcja różnych fantów, podarowanych przez sponsorów, m.in. piłek i koszulek, z autografami znanych zawodników polskich klubów, tym reprezentacji siatkarskiej Polski U-23, która niedawno gościła w Oławie i w Jelczu-Laskowicach, a teraz walczy na mistrzostwach świat w Kairze. Już od godziny 12.00, na stadionie OCKF trwać będzie również blok rekreacyjno-zabawowy, dla dzieci i dorosłych.
Bilety wstępu na tę imprezę kosztują 10 zł. Można je nabyć w biurze firmy „Świat Nieruchomości” (dawniej ZNiB „Wspólnota”) – w Oławie, ul. Chrobrego 20 e (wejście z tarasu), a także w oławskiej Izbie Muzealnej (Rynek 1 – Ratusz), w dniach i w godzinach pracy tych instytucji.
*
Więcej szczegółów na facebookowym profilu „Druga twarz” oraz na załączonym plakacie.
(KAT)

 

Kategoria artykułu: Sport

Tagi: , , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (2)

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.