Zagrają dla Grzegorza i Natalii

Mecz charytatywny. Dwie drużyny piłkarskiej polskiej ekstraklasy – Śląsk Wrocław i Piast Gliwice – zmierzą się w sobotę 2 września, na stadionie OCKF przy ulicy Sportowej w Oławie

Jak już informowaliśmy, to towarzyskie spotkanie organizuje społeczny komitet, pod wodzą Bronisława Paszyńskiego, oławskiego przedsiębiorcy. Dochód już tradycyjnie będzie przeznaczony na pomoc dla Grzegorza Galasińskiego – człowieka z nową, przeszczepioną twarzą (swoją naturalną stracił w dramatycznym wypadku w zakładzie pracy) oraz dla 5,5-letniej oławianki Natalii Zezuli – chorującej na toksoplazmozę i epilepsję.
Rywalizacja futbolistów Śląska i Piasta rozpocznie się o godzinie 14.00. W przerwie meczu odbędzie się aukcja różnych fantów, podarowanych przez sponsorów, m.in. piłek i koszulek, z autografami znanych zawodników polskich klubów.
Wcześniej, już od godziny 12.00, na stadionie OCKF trwać będzie blok rekreacyjno-zabawowy, dla dzieci i dorosłych. Bilety wstępu na tę imprezę kosztują 10 zł. Będzie je można nabyć od 16 sierpnia, w biurze firmy „Świat Nieruchomości” (dawniej ZNiB „Wspólnota”) – w Oławie, ul. Chrobrego 20 e (wejście z tarasu).
*
Więcej szczegółów – już wkrótce na facebookowym profilu „Druga twarz” oraz na portalu gazeta.olawa.pl.

(KAT)

Kategoria artykułu: Sport

Tagi: , , , , , , , , , ,

reklama

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.