Wybieramy sportową osobowość 30-lecia Jelcza-Laskowic

Zasady głosowania

Ruszył konkurs na wybór lokalnej sportowej osobowości, ogłoszony z okazji jubileuszu 30-lecia miasta Jelcz-Laskowice

Laureaci będą wybierani w trzech odrębnych kategoriach – sportowiec, trener i działacz – spośród mieszkańców miasta i gminy Jelcz-Laskowice, oraz z grona zgłoszonych odpowiednio wcześniej 78 członków działających tam w minionym 30-leciu klubów i stowarzyszeń sportowych.

Od ubiegłego tygodnia można głosować za pośrednictwem kuponu opublikowanego w „papierowym” wydaniu Powiatowej. Aby był on ważny i przyjęty do głosowania, należy w każdej kategorii zaproponować trzech potencjalnych laureatów. Ten z numerem „1” otrzyma 3 pkt, z numerem „2” – 2 pkt i z numerem „3” – 1 pkt.

***

Ruszyło już także głosowanie esemesowe, w którym kandydat za jeden wysłany na niego esemes otrzymywać będzie 1 punkt. Aby wziąć udział w tej formie głosowania, wystarczy wysłać SMS na numer 71051 (koszt 1,23 zł z VAT), o treści:
* „gps.” – gdy głosujemy na sportowca;
* „gpt.” – gdy głosujemy na trenera;
* „gpd.” – gdy chcemy wskazać na działacza.
UWAGA! W każdym przypadku podać należy numer wybranej osoby, znajdujący się przy niej na publikowanej poniżej liście kandydatów. Gdy więc przykładowo chcemy zagłosować na sportowca, który na liście kandydatów jest pod numerem xx, wysyłamy sms na numer 71051, o treści: gps.xx.
Ostateczny termin głosowania, a w tym dostarczenia wypełnionych kuponów, minie 20 września 2017, o godzinie 24.00. W przypadku przesłania kuponu za pośrednictwem poczty, decydować będzie data stempla (nie może być późniejsza niż 20 września 2017).
Uwaga! Honorowane będą tylko oryginalne kupony, publikowane na łamach medialnych opiekunów plebiscytu – tygodników „GP-WO” i „Słowo Sportowe”, czytelnie wypełnione, z pełnym zestawem imion i nazwisk (po trzy w każdej kategorii), a rekrutujących się spośród kandydatów prezentowanych w tych tygodnikach oraz na stronach internetowych UMiG J-L i CSiR oraz na ich profilach facebookowych.
Jedna osoba może dostarczyć dowolną liczbę kuponów, które przyjmowane są w redakcjach „Gazety Powiatowej” i „Słowa Sportowego”, w hali CSiR oraz w sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice.
*
Więcej szczegółów, w tym zasady głosowania internetowego znaleźć można na stronach www organizatorów – Urzędu Miasta i Gminy J-L, jelczańskiego Centrum Sportu i Rekreacji oraz Rady Miejsko-Gminnej Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w J-L.

(KAT)

Oto lista kandydatów, na których można głosować w plebiscycie, z przypisanymi im numerami (kodami) esemesowymi:

Kategoria artykułu: Sport

Tagi: , , , , , ,

reklama

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.