Jelczański styczeń z Impelkami

Siatkówka Orlen Liga

Trzy z pięciu styczniowych spotkań Impelu Wrocław będą rozgrywane w Jelczu-Laskowicach. Pierwsze już w najbliższą niedzielę 8 stycznia

Impel Wrocław rozpoczął rundę rewanżową fazy zasadniczej Orlen Ligi, w której rozegra 5 spotkań. W środę 4 stycznia grał w Ostrowcu. Na wyjeździe odbędzie się także mecz 16. kolejki – 13 stycznia Impelki zagrają w Bielsku-Białej.

Trzy pozostałe spotkania to mecze Impelu w roli gospodarza. Będą rozgrywane w hali jelczańskiego Centrum Sportu i Rekreacji. Wrocławianki podejmą kolejno: ŁKS Commercecon Łódź (8 stycznia), Giacomini Budowlani Toruń (22 stycznia) oraz Atom Trefl Sopot (29 stycznia). Te spotkania rozpoczną się o godzinie 17.00.

Oprócz mistrzostw Orlen Ligi, jeszcze w styczniu Impelki rozpoczną udział w rozgrywkach o Puchar Polski. Z racji dobrej pozycji w tabeli – podopieczne Marka Solarewicza są rozstawione w pucharowej drabince. 4 stycznia odbyło się losowanie – jeśli wrocławski zespół trafił na jedną z dwóch drużyn z V rundy Pucharu Polski, 18 stycznia zagra na wyjeździe. Jeśli los sparował Impel z zespołem z Orlen Ligi – gospodarzem będzie klub wrocławski. Jeszcze nie wiadomo czy będzie to Hala „Orbita” we Wrocławiu, czy hala CSiR w Jelczu-Laskowicach.

Bilety na wszystkie spotkania Impelek można nabyć na portalu kupbilet.pl oraz w punktach stacjonarnych EMPiK i STS. Kasy biletowe będą czynne godzinę przed rozpoczęciem spotkania. Karnety na cały sezon obowiązują także na ewentualne mecze Pucharu Polski. Cena wejściówek nie ulega zmianie.

Bilety na mecz Impelu z ŁKS Łódź, w cenie 20 zł (normalne) i 15 zł (ulgowe) można nabywać również w jelczańskim CSiR.

Uwaga – konkurs!

Mamy pięć bezpłatnych podwójnych zaproszeń na najbliższy niedzielny mecz Impelek w hali CSiR. Trzy rozdysponujmy wśród trzech pierwszych Czytelników papierowego wydania „GP-WO”, którzy zadzwonią do naszej redakcji (tel. 71-313-70-78) w czwartek 5 stycznia, w godzinach od 14.00 do 14.15 i odpowiedzą poprawnie na pytanie: – Ile meczów w styczniu 2017 rozegrają wrocławskie „Impelki” w hali jelczańskiego CSiR?

Dwa pozostałe podwójne zaproszenia już dziś (3 stycznia) rozdamy za pośrednictwem naszego Facebooka. Konkurs ogłosimy o godz. 17.00. Bądźcie czujni:  https://www.facebook.com/WiadomosciOlawskie/

 

Kategoria artykułu: Sport

Tagi: , , , , , ,

reklama

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.