Dwa medale Moniki

Monika Kutna z jelczańsko-laskowickiej filii wrocławskiego klubu „Centrum Taekwon-do ITF”, zajęła drugie miejsce w międzywojewódzkich mistrzostwach młodzików i juniorów w taekwon-do, rozgrywanych 26 marca w Bystrzycy Kłodzkiej

Były to eliminacje do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży oraz do mistrzostw Polski juniorów. Zorganizował je Młodzieżowy Klub Sportowy Taekwon-do z Bystrzycy Kłodzkiej, przy współpracy z lokalnymi władzami oraz z wrocławskim Okręgowym Związkiem Taekwon-do.

Młodzicy rywalizowali w układach i technikach specjalnych, a starsi dodatkowo w walkach. W zawodach wzięło udział prawie 200 zawodników z 11 ośrodków. Reprezentowali 6 klubów z makroregionu południowo-zachodniego, wśród nich było trzynastu z „Centrum Taekwon-do ITF” Wrocław, w tym Monika Kutna z jelczańsko-laskowickiej filii, startująca w grupie młodziczek.

W konkurencji indywidualnych technik specjalnych w kategorii dziewcząt zajęła drugie miejsce i otrzymała srebrny medal. W  konkurencji układów dziewcząt powyżej 6 kup Monika zajęła trzecie miejsce, za co wyróżniono ją brązowym medalem. Gratulujemy!