Niepodległościowo i charytatywnie

Boks W hali OCKF

Klub sportowy Boks-Team organizuje w sobotę 14 listopada XI Międzynarodowy Oławski Turniej Bokserski, z którego dochód przeznaczony będzie na pomoc dla chorego Krzysia Dudy

Zawody rozgrywane ponad 10 lat, z okazji Święta Niepodległości, odbędą się w hali OCKF (początek o godz. 12.00). Rywalizować będą pięściarze z Czech, Ukrainy, a także z okregów łódzkiego, śląskiego i dolnośląskiego, w kategoriach: młodzików, kadetów, juniorów i seniorów. Honorowy patronat sprawuje burmistrz Oławy Tomasz Frischmann.

Dochód z imprezy przeznaczony będzie na pomoc dla Krzysia Dudy – siedmiolatka, zmagającego się z chorobą nowotworową. Licytowane będą: koszulka z autografem Tomasza Adamka oraz rękawice bokserskie z autografami pięściarzy zawodowych, m.in. Mariusza Wacha. – Będziemy także zbierać datki podczas turnieju na ten cel – zapowiada Tomasz Rożniatowski, prezes klubu Boks-Team Oława.

Wstęp na turniej jest bezpłatny, a Krzysiowi Dudzie można także pomóc, wpłacając dowolne kwoty na konto fundacji „Na ratunek dzieciom z choroba nowotworową”, ul. Bujwida 42, 50-368 Wrocław, Bank Millenium SA, nr konta: 11 1160 2202 0000 0001 0214 2867. W rubryce „Tytuł wpłaty” należy wpisać „Krzysztof Duda”.

archiwum (3)

(KAT)

Kategoria artykułu: Sport

Tagi: , , , , , ,

reklama

Komentarzy (1)

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.