Dobry początek

Piłka ręczna

Rozgrywki młodzieżowe

Udanie rozpoczęli sezon młodzi szczypiorniści oławskiego Moto-Jelcza

Bardzo dobrze wystartowała drużyna chłopców do lat 12. W pierwszej kolejce podopieczni Janusza Wawrzyniaka i Tomasza Paduli rozgromili w nowej hali sportowej w Gaci Żagiew Dzierżoniów 37:4.

Najskuteczniejszymi w oławskiej drużynie byli: Filip Wawrzyniak – zdobywca 11 bramek, oraz Wojciech Popów i Filip Kwaśnicki, którzy strzelili po 9 goli.

W drugiej kolejce Moto-Jelcz grał we Wrocławiu, ze Śląskiem. Oławianie kontrolowali przebieg gry i odnieśli drugie zwycięstwo, pokonując wrocławian 33:25. Najskuteczniejszy ponownie był Wawrzyniak, zdobywca 13 bramek.

Dwie kolejki spotkań rozegrał również zespół dziewcząt do lat 14. Podopieczne Wojciecha Pieńczewskiego uległy w Kobierzycach drużynie KPR 15:27. Oławianki lepiej spisały się dwa dni później, w meczu z UKS Jedynka Dzierżoniów. Młode szczypiornistki Moto-Jelcza prowadziły od pierwszej do ostatniej minuty, wygrywając ostatecznie 36:29.

Od porażki rozpoczęła rozgrywki drużyna chłopców do lat 14. Młodzicy Moto-Jelcza walczyli w Lubinie z renomowanym Zagłębiem. Po słabej pierwszej połowie, znacznie lepiej spisali się w drugiej, ale jednak ulegli rywalowi różnicą dziesięciu bramek – 17:27.

(AO)

Kategoria artykułu: Sport

Tagi: , , , , ,

reklama

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.