Bieg Koguta Wielkim Odkryciem?

„Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska” to konkurs na najciekawsze wydarzenie w naszym województwie. Jak zapewniają organizatorzy, ich celem jest odnalezienie i przybliżenie wydarzenia, które „przybliża nasz Dolny Śląsk turystom najbardziej i gdzie młode pokolenie dowie się o historii regionu najwięcej. Szukamy tych akcji, które najbardziej zapadają Wam w pamięć, które co roku przyciągają tłumy lub dopiero zaczną!”
W tegorocznej edycji konkursu świetnie radzi sobie „Bieg Koguta”. Z łączną liczbą ponad 2 tysięcy głosów zajmuje 6 miejsce, w stawce ponad 50 zgłoszonych kandydatur. Wśród nich znajdują się zarówno imprezy kulturalne, muzyczne jak i sportowe: Międzynarodowy Festiwal Chopinowski w Dusznikach-Zdroju, X Finał Polskiej Ligi Footballu Amerykańskiego, Bieg Piastów, czy 8. Festiwal Reżyserii Filmowej w Jeleniej Górze. Wśród zgłoszonych znaleźć można również Jarmark Wielkanocny Oława 2015, ale ten zebrał jak dotąd niewiele głosów.
To nie koniec dobrych wieści. Sponsorem generalnym tegorocznego Biegu Koguta została firma SCA, znana ze swojego zaangażowania w oławski sport. W tym roku SCA wystawi własną drużynę, a każdy pracownik będzie mógł zgłosić partnera do biegu, którego koszty uczestnictwa pokryje firma.

Zapisy drogą elektroniczną trwają do końca sierpnia. Warto się pospieszyć, by skorzystać z promocyjnej opłaty w wysokości 25 zł. We wrześniu cena rośnie o dodatkowe 15 zł.

Fot.: Piotr Wicher

Kategoria artykułu: Sport

Tagi: , , , , ,

reklama

Komentarzy (1)

  1. Link do głosowania na Bieg Koguta (…) do znalezienia w internecie, można oddać 3 głosy dziennie za pomocą jednej przeglądarki, bez dodatkowych opłat i konieczności udostępniania! Prosimy o pomoc w wygraniu plebiscytu 🙂

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.