Mogę przysiąc na swoje dzieci! VIDEO

Z Ireneuszem M. – oskarżonym w głośnej sprawie miłoszyckiej – rozmawia Jerzy Kamiński

Siedział w więzieniu skazany za usiłowanie i gwałty na kilku kobietach, obecnie przebywa w areszcie tymczasowym oskarżony o kolejny gwałt (w 2007 roku) oraz ten ze szczególnym okrucieństwem na 15-letniej Małgosi z Jelcza-Laskowic – oskarżenie dotyczy tu też tzw. zabójstwa z zamiarem ewentualnym, co znaczy że sprawca brutalnego gwałtu, pozostawiając na mrozie okaleczoną i wykrwawiającą się dziewczynę, musiał liczyć się z jej śmiercią.

*

***
– W liście do redakcji pisze pan, że został niesłusznie oskarżony i chce rozwiać wątpliwości, jakie w związku z pana osobą mogą mieć nasi czytelnicy. Czy jest coś, czego nie powiedział pan prokuratorowi ani sądowi, a teraz chce powiedzieć publicznie?

– Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Jak wiadomo już raz za to samo została skazana jedna osoba, a potem uniewinniona. Teraz jest prowadzone śledztwo, aby ktoś trafił do więzienia. To błąd. Bo skazać kogoś to nie jest żaden problem. Nawet z tej sprawy wiemy, że na tych samych dowodach można kogoś skazać na 25 lat pozbawienia wolności, jak Komendę, a potem na tych samych dowodach można tę osobę uniewinnić.

– Pan na razie nie został skazany w sprawie zbrodni miłoszyckiej. Jest pan oskarżonym, a dokładniej jednym z dwóch oskarżonych.

– Ja wiem, co pan do mnie gada, ale ja mam dowody na to, że już zostałem skazany. Mam taki papier, mogę przedstawić.

– Jaki to papier? ROZMOWA W CAŁOŚCI W PAPIEROWYM WYDANIU POWIATOWEJ lub w e-wydaniu gazety: TUTAJ – koszt 2.90 zł
***

 

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (4)

 1. serio? przysiega na wlasne dzieci? i nigdy żadnej kobiety nie zgwałcił. Za niewinność siedzi, a teraz chce się wykpić ze zbrodni twierdząc że został wrobiony jak Komenda? tylko że Komendy wtedy tam nie bylo a on był, Komenda został wrobiony bo on był chroniony więc się niech teraz nie wykręca. jeszcze nie było rozprawyba on ma papier że zostal skazany. myśli że jest geniuszem który jak powie że został wrobiony jak Komenda to go wypuszczą bo on niewiniątko jest

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Sluchaj koles „a idz pan …”. moze i Irek zgwalcil polowe Wroclawia, ale trzeba mu to udowodnic, rozumiesz UDOWODNIC, nie wciskac, pastwic sie jak przedtem nad Tomkiem Komenda. Irek ze sprawa Malgosi niema nic wspolnego. Tak samo Norbert niema ze sprawa Malgosi nic wspolnego. Nie powtarzaj glupt po tych co te glupoty pisza. Gdyby cos mieli na Irka i Norberta , napisaliby o tym. Na Tomka nic nie mieli, Tomka tam nie bylo, ale oni widzieli tam na Tomka, DNA, Uzebienie itd., itd., itd.,…………..
  Idz do lekarza do kontroli, zajmij sie swoimi sprawami. Sprawe Malgosi prowadza teraz ci sami co pastwli sie nad Tomkiem i ci sami pisza dalej glupoty, nie przeszkadzaj im, oni musza sami potwierdzic swoja glupote.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. Nerwy Wam nic nie dadza, to nie moja wina ze mozna teraz mowic prawde. Dopiero zaczniecie sie denerwowac. Pasowalby wam Irek i Norbert. Wczesniej pasowal wam Tomek Komenda. Wiem ze was to denerwuje …….. …..p. Czekalem na to kupe lat.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.