Agnieszka znów wśród najlepszych!

Pływa, biega, jeździ na rowerze i pracuje w policji. Zdobyła kilkaset medali i pucharów, do kolekcji właśnie trafił kolejny. Sierż. szt. Agnieszka Burdelak zajęła drugie miejsce w kategorii kobiet, w Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w kolarstwie szosowym.
*
Mistrzostwa odbyły się po raz drugi, pod honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji gen. insp. Jarosława Szymczyka. Komendant Główny Policji wraz z zawodnikami stanął na starcie 58–kilometrowej trasy. Startowało 97 funkcjonariuszy z całej Polski, reprezentujących różne służby mundurowe, w tym policję, wojsko, straż pożarną, straż graniczną. Sierż. szt. Agnieszka Burdelak, referent Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego z Komendy Powiatowej w Oławie reprezentowała w Mistrzostwach Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu. Zawodnicy pokonali 58-kilometrową trasę, która przebiegała przez: Warkę, Piaseczno, Dębnowolę, Klonową Wolę, Przylot, Zagrody, Rozniszew, Zakrzew. Agnieszka spisała się znakomicie. W podziękowaniu za drugie miejsce i godne reprezentowanie policji w mistrzostwach, otrzymała puchar z rąk Komendanta Głównego Policji, gen. insp. Jarosława Szymczyka.

*
Na początku sierpnia na naszych łamach publikowaliśmy obszerną rozmowę z Agnieszką Burdelak. Wciąż można ją przeczytać, kupując e-wydanie – tutaj: https://eprasa.pl/news/gazeta-powiatowa-wiadomo%C5%9Bci-o%C5%82awskie/2018-08-02

Kategoria artykułu: Rozmowy

Tagi: , , , , , ,

reklama

Komentarzy (9)

  1. Zenek, Ty się pochwal swoimi osiągnięciami w łapaniu bandytów, gaszeniu pożarów, czy innym naprawianiu świata. No dobra, napisz cokolwiek, co w życiu zrobiłeś, może i z Tobą wywiad w gazecie zrobią. Pani Agnieszce serdecznie gratuluję!

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  2. Kolejna megaserialowa policjantka, niech pokaze jak bezpośrednio zatrzymuje na ulicy złodzieji. Siedzi pierdzi w taboret cały dzień jak oni wszyscy na komendzie to ma później czas i siłe zajmować się amatorskimi cwieczniami. Bo trudno to nazwać trenowaniem. Poziom sportu w słuzbach mudurowych jest bardzo niski. Niech pokaze jakie miesjca zajmuje w normalnym ogólnopolskim rankingu. pewnie coś pod koniec trzeciej setki…ale policja lansuje swoich pseudiobohaterów…a ile sa warci pokazali w gdansku….i pokazujac codziennie. wychodzac chyłkiem z komendy o 15.

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.