Dlaczego OH KINO jest nieczynne?

Czytelnicy dopytują nas co się dzieje z kinem w Nowym Otoku. – Byłem w niedzielę z dziećmi i odbiłem się od drzwi – mówi mieszkaniec. – Wiadomo, jak to dzieci, były mocno rozczarowane. Wisiała tylko kartka, że problemy techniczne, ale nic więcej. Mało tego, jak jechaliśmy do kina, to w internecie była informacja, że kino normalnie funkcjonuje.

– Dzień dobry, czy wiedzą państwo dlaczego OH Kino w Oławie jest od kilku dni nieczynne? I kiedy będzie ponownie otwarte?- pyta Basia.

Takich wiadomości jest coraz więcej. Co się dzieje – zapytaliśmy kierownika oławskiego OH Kina.

W związku z pojawiającymi się zapytaniami dotyczącymi przerwy w naszej działalności przesyłam dwa słowa na ten temat. – Zatrzymały nas kwestie techniczne, z którymi od kilku dni walczymy, aby ponownie móc serwować lokalnej społeczności kino w najlepszym wydaniu.- mówi Michał Hołodniuk. – Dziś niestety nie jestem w stanie precyzyjnie wskazać daty przywrócenia repertuaru, jednak zapewniam, że stanie się to w ciągu najbliższych dni. Nie chcąc wprowadzać niepotrzebnego zamieszania, nie planujemy repertuaru ze standardowym wyprzedzeniem. Kiedy będziemy gotowi damy sygnał.

Czy stało się coś poważnego? – Nic z czym byśmy się nie uporali, jednak konieczne było zatrzymanie na moment pracy kina – dodaje.

 

Kategoria artykułu: OH Kino

Tagi: , , ,

reklama

Komentarzy (3)

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.