Kolejne premiery w GO KINO! Sprawdź repertuar

GO KINO nie zwalnia tempa i już w najbliższy weekend zaprasza na filmowe premiery.

Pierwszą nowością jaką częstuje nas oławskie GO KINO jest trzecia odsłona znakomitego filmu akcji „Świat w ogniu”, w którym na wielkim ekranie zobaczymy Morgana Freemana oraz Gerarda Butlera.

Kolejny raz stajemy się świadkami zmagań agenta Mike’a Banninga z terroryzmem. Po tragicznym ataku na Londyn wydaje się, że walka z zamachami zaczyna przynosić efekty. Sukces jest jednak iluzoryczny, bowiem dochodzi do ponownego ataku na prezydenta przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technik wojskowych, a o zamach podejrzewany jest sam agent Banning… To bez wątpienia idealna pozycja dla fanów sensacyjnego kina.

Zwiastun do obejrzenia: https://gokino.pl/olawa/film/480

Dla wszystkich fanów rodzimego kina niekoniecznie komediowego idealną propozycją będzie najnowszy thriller sensacyjny Mariusza Gawrysia „Sługi wojny” z Piotrem Stramowskim w roli głównej.

Komisarz Samborski zostaje przydzielony do rozwikłania sprawy morderstwa wybitnego profesora transplantologii. Przypadek nie jest prosty, a na domiar złego komisarz musi współpracować z młodą, niedoświadczoną policjantką. Mimo początkowej niechęci ich duet świetnie sobie radzi. Wkrótce jednak dochodzi do kolejnego morderstwa powiązanego z poprzednim i sprawa nabiera tempa, przyciągając zainteresowanie wywiadu wojskowego.

Podobno polskie kryminały nie mają sobie równych, chyba warto sprawdzić czy i ta kinowa pozycja potrafi trzymać w napięciu.

Zwiastun do obejrzenia: https://gokino.pl/olawa/film/477

Wakacje co prawda zbliżają się już ku końcowi, ale GO KINO niezmiennie pamięta o najmłodszych kinomanach.

Fani zbudowanego z klocków świata na pewno zainteresują się animacją „Playmobil”, która opowiada historię chłopca porwanego przez pirackie ludziki. Siostra chłopca nie wierzy w istnienie magicznej krainy, w której żyją plastikowe zabawki, ale wszystko zmienia się, gdy jej brat zostaje porwany, a ona, w poszukiwaniu wskazówek, trafia do zaczarowanego świata i poznaje żyjące w nim ludziki. Rodzeństwo przeżyje masę przygód, nim uwolni się od złowrogich zabawek, a wszystkie ich zmagania będzie można obserwować wprost z kinowych foteli.

Zwiastun do obejrzenia: https://gokino.pl/olawa/film/471

Na ekranach w dalszym ciągu będzie można obejrzeć najnowszy film Quentina Tarrantino „Pewnego razu… w Hollywood” osadzony w latach 80. XX wieku. (zwiastun: https://gokino.pl/olawa/film/485), polską komedię „Na bank się uda” (zwiastun: https://gokino.pl/olawa/film/476) oraz kultowe TOY STORY 4 i Króla Lwa.

W tym ostatnim tygodniu  wakacji w GO KINO bez wątpienia będzie z czego wybierać. 

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , ,

reklama

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.