Ekstremalny wyścig, szczytny cel. Spodziewajcie się niespodziewanego!

Oława. Coś nowego. 7 września podczas kolejnej edycji Letniego Party 2019 odbędzie się pierwsza edycja gry terenowej Oława Express, która będzie miała charakter nie tylko rozrywkowy, ale również charytatywny

Formuła gry terenowej znana jest głównie z telewizyjnego popularnego programu „Azja Express” i późniejszego „Ameryka Express”. Jednak pierwsza gra typu City Express w naszych okolicach, realizowana była z sukcesem już trzykrotnie w Strzelinie przez stowarzyszenie „GRAMY O ŻYCIE”. W każdej z edycji uczestnicy musieli w jak najkrótszym czasie dotrzeć do różnych punktów na terenie Strzelina i okolic, gdzie byli zobligowani wykonać zarówno zadania fizyczne, jak i umysłowe.
***

***
Organizatorami oławskiej edycji są: Centrum Sztuki w Oławie oraz Express City i stowarzyszenie „Gramy o życie”. Medialny patronat objęła nasza redakcja.
*
Ta oławska gra terenowa połączona będzie ze zbiórką charytatywną na rzecz oławskiego Przytuliska „Podaj Łapę”. W każdym punkcie miasta na uczestników będą czekać zadania do wykonania – sprawnościowe, ale także wymagające sprytu, a przede wszystkim współpracy.

Trwa rekrutacja par do Oława Express.W zabawie mogą brać udział dwójki, których członkowie ukończyli 16 lat, dobrane samodzielnie bądź przez organizatorów. Pary mogą być mieszane (kobieta- mężczyzna) bądź składające się z graczy tej samej płci. Organizatorzy zapraszają wszystkich: młodzież, dorosłych, przedstawicieli władz, lokalnych firm, instytucji i organizacji do udziału w zabawie.

Można się zgłaszać telefonicznie pod numerem: 660-875-927, mailowo: [email protected] lub na https://www.facebook.com/Expresscity2019/. Zapisy potrwają do 20 sierpnia. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i zaakceptowanie regulaminu imprezy, dostępnych na https://www.facebook.com/Expresscity2019/ oraz wniesienie opłaty w wysokości 15 zł od pary na konto 92 9588 0004 0000 6044 2000 0270 (opłata jest przeznaczona m.in. na koszty ubezpieczenia uczestników gry).

Link do wydarzenia https://www.facebook.com/events/2134922653478359/

(kt)

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , , , ,

reklama

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.