Zbudują skatepark?

Temat budowy skateparku w Oławie wraca od blisko 10 lat. Czy tym razem młodzież będzie mogła cieszyć się miejscem do rekreacji i rozrywki?

O skatepark zapytaliśmy w Urzędzie Miejskim. Już kilka tygodni temu w artykule o zagospodarowaniu oławskiego Miasteczka pisaliśmy, że jest szansa, aby takie miejsce wreszcie powstało.  Burmistrz poinformował, że miasto wystąpiło o dofinansowanie na budowę skateparku. W odpowiedzi na naszego maila czytamy: – Skonsultowany z młodzieżą projekt wraz z pozwoleniami jest gotowy. 28 marca wystosowano do Ministerstwa Sportu i Turystyki wniosek o dofinansowanie zadania pt. „Budowa Skateparku w Oławie” w ramach programu Sportowa Polska.
Całkowita wartość projektu: 798 306,00 zł. Wnioskowana kwota dofinansowania: 263 440,00 zł.
Wniosek jest w trakcie oceny.

 

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (7)

  1. Patrząc na liczbę osób na hulajnogach bmxach czy deskorolkach w Oławie i jej obrębie można się łatwo domyślić że skatepark będzie się cieszył bardzo dużym powodzeniem a kwota prawie 800 000 się nie zmarnuje.

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  2. Patrząc na ilość osób jeżdżących na hulajnogach bmxach czy deskorolkach w Oławie i jej obrębie można łatwo się domyślić że skatepark będzie się cieszył dużym powodzeniem a prawie 800 000 złotych raczej na marne nie pójdzie.

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.