Rajd Koguta już za tydzień!

Charytatywny Rajd Koguta startuje z Oławy 20 czerwca o godz. 12.30. Uczestnicy pokonają 600 kilometrów! Wciąż trwają zapisy. To będzie niezapomniana przygoda.

Poniżej mapka dla mieszkańców, którzy chcą być podczas startu rajdu


*

*

*

*
Tak było w ubiegły roku!

*

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (8)

 1. Witek z poczty

  Super. Niech to będzie święto całego miasta. Niech ludzie mają atrakcje. Może auta nie będą wyszukane, bajecznie drogie i bardzo rzadkie ale będą nasze, w większości Polskie, które wymagały od właścicieli wiele pracy i poświęceń. Jako kibice szanujmy to, a w przyszłości na pewno takie auta zawitają i do nas. Gorąco wspierajmy takie inicjatywy, bo to one tworzą historię miasta.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Fajna sprawa z tym rajdem. Mam nadzieje, że temat chwyci i wszystkim będzie zależało aby Rajd Koguta na stałe zagościł do Oławy. Szanujmy tych ludzi bo mają pasje, bo chcą coś zrobić, bo pomagają, bo się starają itd. „Fajne pojazdy” super pojazdy, bo takie nasze.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. Wiesz, po co jest ten rajd? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest rajd na skalę naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tym rajdem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie, mówimy, to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo! I nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest rajd społeczny, w oparciu o sześć instytucji (…)

  Jakieś skojarzenia? Instytucje są? Fajne pojazdy też? Wszystko pasuje?

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.