Najlepsi w nowym miejscu!

Kacper Tyszecki od 4 lat jest podopiecznym fundacji „Krok po Kroku”. Uwielbia tam przebywać. Podczas otwarcia nowej siedziby humor mu dopisywał, był oczarowany „salą doświadczania świata”

– Krok po kroku zmierzamy do samodzielności, krok po kroku doprowadzamy naszych podopiecznych do niezależności i krok po kroku wszyscy zbliżamy się do lepszego jutra, bo o to w życiu chodzi, aby być szczęśliwym – mówi Dorota Gudaniec, prezes Fundacji „Krok po Kroku”, która ma nową siedzibę. Teraz mieści się przy ulicy 3 Maja 14. Jest tam kilkanaście pomieszczeń do prowadzenia zajęć z niepełnosprawnymi.

Więcej przeczytasz w Gazecie Powiatowej – Wiadomości Oławskie nr 10/2019 lub w e-wydaniu TUTAJ

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , ,

reklama

Komentarzy (4)

 1. A po co została wybudowana wielka szkoła na ul. Iwaszkiewicza przy Jakubie?
  Jaki jest % wykorzystania tej szkoły?
  Ile uczęszcza dzieci? Czy one są z naszego powiatu, czy z całego kraju?
  Jeśli już coś piszecie to napiszcie szerzej jak są wykorzystane te obiekty.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Czeslaw Zielinski

  Dlaczego nie piszecie o calym programie niepoprawnej organizacji „krok po kroku „.O wychowaniu seksualnym dzieci i mlodziezy niepelnosprawnych ,po co wam lozko wodne? -do uprawiania jazdy figurowej ,rozowe swiatlo mowi juz bardzo duzo ,jakie zadanie ma spelniac uzywanie marihuany ? -na pewno nie lecznicze .Kto pokrywa eszystkie koszty z tym zwiazane.Czy jest powolana RADA MIESZKANCOW i czy ona wyraza zgode na prowadzenie tej grupy i finansowanie .?Druga sprawa -jak bedzie rozwiazana sytuacja z „lgbt”-chodzi mi o likwidacje ,Jezeli nie to nalezy oddac sprawe do sadu o pokrywanie przez :lgbt: kosztow wychowania dzieci ,skoro rodzice nie maja na to wplywu .Na koniec pytanie zasadnicze -czy moj post -komentarz sie ukaze i na jak dlugo.Pozdrawiam WSZYSTKICH OLAWIAN.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. Czesław Drugi

  To Czesław już nie śpiewa, tylko próbuje swoich sił w pisaniu? Matko jedyna! No i ten postulat – zlikwidować LGBT! Jasne, co się będzie tałatajstwo kręciło po okolicy, wchodząc na łóżka wodne przy różowym świetle i zaciągając się maryśką. Czesiu, brawo!

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.