Styczniowe „Kino w spódnicy”

W ramach pierwszego w 2019 roku „Kina w spódnicy” Kino Odra zaprasza wszystkie Panie dziś o godz. 18:00 na polską komedię romantyczną „Pech to nie grzech”

Główną bohaterką jest Natalia (Maria Dębska) – młoda, przebojowa kobieta z głową pełną pomysłów, która zaczyna podbijać wraz ze swą firmą międzynarodowy rynek gier komputerowych. Jej życie osobiste jednak zamarło, gdy jako nastolatka zaszła w ciążę. Mieszka obecnie w Warszawie wraz z ukochaną córeczką Jagodą (Julia Kostow) i nostalgiczną babcią Olgą (Krystyna Tkacz), ale skupia się wyłącznie na karierze zawodowej. Wszystko się zmienia, gdy słyszy przypadkiem z ust przyjaciela i wspólnika Piotra (Mikołaj Roznerski) oraz jego narzeczonej, Weroniki (Barbara Kurdej-Szatan), że stała się przez lata „antymagnesem” na facetów. Wściekła Natalia postanawia udowodnić wszem i wobec, że potrafi być pociągająca i seksowna, wdaje się więc w pokazowy, ale niezbyt przemyślany romans z mężczyzną z konkurencji, Adamem (Krzysztof Czeczot). Nie podejrzewa jednak, że Piotr zbiera się od dawna na odwagę, by wyznać jej coś ważnego…

Razem ze styczniowymi partnerami: Avon, Forever, Oriflame, Salą Zabaw FIGLORAJ i Oławskim Centrum Tańca zachęcamy wszystkie Panie do przyjścia wcześniej, aby pobyć chwilę razem i zapoznać się z nowinkami kosmetycznymi. Zapraszamy!

Styczniowe Kino w spódnicy „Pech to nie grzech”, 7.01.2019 godz. 18:00, bilety – 12 zł.

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , ,

reklama

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.