Kup sobie stronę w gazecie! GRAMY z WOŚP!

Życzenia na Dzień Dziadka i Dzień Babci? Życzenia urodzinowe? Miłosne wyznanie? Pamiątka z okazji jubileuszu ślubu? Relacja z wakacyjnej wyprawy z życia? Obywatelska odezwa do władz i mieszkańców? Wspomnienia i rodzinne historie? Rozpoczęcie kampanii wyborczej? Prośba o wsparcie organizacji pozarządowej lub pomoc konkretnej osobie (np. 1%)? Własna twórczość?

A może coś zupełnie innego? To tylko niektóre z tematów, które możesz poruszyć na wylicytowanej u nas stronie o wartości około 2 tysięcy złotych.

Do dyspozycji dajemy Ci wybraną wspólnie (z pominięciem pierwszej i ostatniej) całą stronę w „Gazecie Powiatowej – Wiadomościach Oławskich”. To tygodnik, który od prawie 30 lat ukazuje się na terenie powiatu oławskiego i regularnie gości w domach tysięcy mieszkańców.

Treść, którą zamieścisz na wylicytowanej stronie zależy tylko od Ciebie. O skład graficzny zadbamy wspólnie. Jedyny warunek – treść musi być niekomercyjna, zgodna z prawem i nie może zawierać wulgaryzmów.

Cała kwota z licytacji zasili konto finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Graj razem z nami!

W zabawie uczestniczyliśmy również w zeszłym roku. Wylicytowana strona została wykorzystana jako apel o pomoc dla chorego Patryka, podopiecznego fundacji Krok po Kroku. Jak będzie tym razem? Do dzieła!

LINK DO AUKCJI: https://charytatywni.allegro.pl/strona-do-twojej-dyspozycji-w-gazecie-powiatowej-i8691637

Poniżej strona, którą wylicytowano w ubiegłym roku

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , , , ,

reklama

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.