Komentarzy (4)

  • Kownacki nie jest już wójtem, bo skończyła się jego kadencja i nigdy już nie będzie wójtem, ani żadnym urzędnikiem samorządowym, bo dowody na zarzuty prokuratorskie są tak niepodważalne, że musi dojść do skazania go za korupcję.

   Nawet jeśli Kownacki złoży nowe ślubowanie, bo wygrał nowe wybory na wójta, to nie będzie mógł objąć urzędu z powodu sądowego zakazu pełnienia tej funkcji, który będzie obowiązywał do czasu jego prawomocnego skazania. Sąd nie uchyli tego zakazu, bo nie ma ku temu żadnych podstaw.

   Lada dzień Premier wyznaczy komisarza rządowego, który przejmie obowiązki wójta i pewnie najpierw odwoła Teresę Jurijków-Górską ze stanowiska zastępcy wójta, bez żadnego okresu wypowiedzenia, bo tak stanowi prawo, a zaraz potem pozwalnia z urzędu najważniejszych urzędników, którzy brali czynny udział w wielu aferach i pozostali do dziś bezkarni.

   Zgłoś naruszenie regulaminu

   Komentarz
 1. ciągłość władzy polega na tym, że kadencja wójta w tym przypadku w momencie złożenia przysięgi przez nowego/starego wójta za poprzednią kadencję wójt otrzyma świadectwo pracy. I wszystko w temacie !!!!!!!!

  Zgłoś naruszenie regulaminu

  Komentarz

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.