Dudkowski: Na rozmowę z mieszkańcami zawsze znajdę czas. Ludzi nie wolno lekceważyć!

Z ogromnym zdziwieniem przyjąłem zlekceważenie mieszkańców Jelcza-Laskowic w oświadczeniu Bogdana Szczęśniaka dotyczącym odmowy debaty nad wizją miasta i gminy Jelcz-Laskowice przed II turą wyborów samorządowych. Bogdan Szczęśniak pisze, że ”W pierwszej turze wyborów prawie połowa mieszkańców Jelcza-Laskowic opowiedziała się za moim programem, taka debata nie wniesie nic nowego i spowoduje niepotrzebne medialne zamieszanie.” Tak właśnie proszę Państwa Bogdan Szczęśniak traktuje mieszkańców naszego miasta i gminy, uważając, że nie musi się spotykać z nikim bo już jest pewny wygranej, a wyborcy nie mogą się dowiedzieć o wizji miasta tylko mają karnie iść na wybory. Można by przypomnieć, Bogdanowi Szczęśniakowi że „pycha kroczy przed upadkiem”, ale wystarczy zacytować jego oświadczenie.
*
Pan Szczęśniak nie dotrzymał słowa z poprzedniej kampanii wyborczej kiedy obiecywał choćby:
*
– Budowę żłobko-przedszkola w Jelczu-Laskowicach, czy opracowanie koncepcji zagospodarowania placu Jana Pawła II. Teraz obiecuje to samo i nie zamierza się przed nikim tłumaczyć z niezrealizowanych obietnic, a nasze zaproszenie do rozmowy o istotnych rzeczach dla Jelcza-Laskowic nazywa „lichą prowokacją”.
*
Ponieważ nie tylko w moim odczuciu swoim postępowaniem lekceważy Pan nie tylko wyborców, którzy oddali głos na Pana ,ale też ponad 5 tysięcy mieszkańców, którzy zagłosowali na inną wizję rozwoju naszego miasta i gminy, zapraszam Pana i mieszkańców naszego miasta ponownie do otwartej debaty w środę 31 października o godzinie 19. Ponieważ szefowie Pana spółek i jednostek organizacyjnych odmówili nam dostępu i „wynajęcia” sal w Centrum Sportu i Hali Osir, zapraszam na spotkanie, które odbędzie się w Centrum miasta w tzw. „podkowie” przy ulicy Hirszfelda. Proszę nie lekceważyć mieszkańców naszego miasta. Jeśli ma Pan honor i szacunek do naszych wyborców przyjdzie Pan na debatę.
Łukasz Dudkowski
Kandydat na burmistrza Jelcza-Laskowic

*
Materiał wyborczy KW Prawo i Sprawiedliwość – komentarze wyłączone

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , ,

reklama

Comments are closed