W Domaniowie mocne zwycięstwo

Policzono głosy w gminie Domaniów. Wójtem zostaje Wojciech Głogulski – zdobył 1742 głosy. Dorota Swadek-Schneider uzyskała 575 głosów.
**
15 radnych, startujących z listy Wojciecha Głogulskiego weszło do rady gminy Domaniów.
*
W tej gminie uprawnionych do głosowania jest 4195 osób, a  wyborach wzięło udział 2365 osób
Wyniki z Oławy, Jelcza-Laskowic i gminy Oława tutaj: https://gazeta-olawa.pl/informacje/83845-wygrywa-znamy-pierwsze-wyniki/
https://gazeta-olawa.pl/news/83908-jelczu-laskowicach-druga-tura-pewne/

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , ,

reklama

Komentarzy (19)

 1. Gratulacje dla wójta i nowych radnych!

  As- mylisz się! Ta połowa rady, ktora się nie nadawała, decyzją mieszkańców właśnie się nie dostała.
  To jest d e m o k r a c j a. Uszanuj!

  Anonim- Na szczeblu gminnym nie powinno być opozycji. Tu liczy się dobro miejsca, w którym żyjemy. Wójt najwyraźniej zna znaczenie tych słów skoro doceniła go aż taka większość mieszkańców.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Beznadziejne te komentarze, jak sądzę – z dawnej opozycji. Ludzie ! Władza została w rękach Człowieka, któremu się chce pracować dla Nas, dla mieszkańców Gminy. Mam nadzieję, że poprowadzi kolejne lata w takim samym kierunku. Gratulacje !

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. To koniec kariery politycznej pani Sznajder. To tak musiało się skończyć, bo ludzie już jej nie zaufali, była najgorszym wójtem gminy Domaniów w historii. zawsze bała się podejmiwac decyzji. Przykro, ale co zrobic nie nadawała się ta pani na żadne wyższe stanowisko.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 4. mieszkaniec

  własnie
  tak sie konczy dobrze zorganizowana strategia wystawienia odpowiednich kandydatów na radnych w kampani wyborczej Może kiedyś…. ktoś wyciągnie wnioski bo tu nie powinno sie byc przeciwko sobie ale dla siebie. Dajmy szanse sie wykazać, nie skreslajmy na (starcie). W kocu podobno mądry polak po szkodzie 🙂

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 5. To jakaś masakra,ludzie zawsze potrzebna jest opozycje.A teraz będzie ,jak za króla Sasa :”Jedz pij i popuszczaj pasa”A oni lubią imprezować!!! Zresztą wygrali poprzez zastraszanie ludzi,układy,przyjmowanie do pracy w Gminie i obiecanki-cacanki.Nawet księdza przekupili.Wstyd korupcja,układy.Aż strach pomyśleć ,co będzie dalej.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 6. Pani Dorota jest zbyt uczciwa,dlatego jej nie chcieli! Nikogo nie zatrudniła ze znajomych,a tu wójt albo się odwdzięczy i zatrudni w urzędzie gminny ,ew.w spółce, GOK-u ,a jak nie to naśle kontrole. Dobry człowiek ??? Tak dla siebie i swojej żony!

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 7. Na początku jak Wójt nastał miało nie być w Gminie dodatkowych stanowisk, później wszystko się zmieniło. W konkursach wygrywały osoby które niejednokrotnie miały mniejszą wiedzę od innych kandydatów, wszystko po to żeby Wójt miał przy sobie ludzi którzy go słuchają i robią tylko to co zechce. Nawet przewodniczący Rady Gminy przestał nim być bo się sprzeciwił Wojtowi a później to już się zaczęło dziać, nowy przewodniczący RG, za chwilę jego córka dostała stanowisko i tak dalej. Dzieje się dzieje w tej gminie. Lubią się bawić i to też jest prawda. I jeszcze na dokładkę żona Pana Wójta która chyba podejmuje więcej decyzji w tej gminie niż on sam i jest zawsze i wszędzie. Także miłego rządzenia Panie Wójcie przez kolejne lata.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • Pani Dorota SS najbardziej nienawidząca osoba Gminy Domaniów jaką widziałem. Jej chodzi o zemstę. Na jej polu miały stać wiatraki, wzięła za to pieniądze. Wójta nikt nie musi lubieć, ale wszyscy widzą ile zrobił dla gminy. Ludzie nie są ślepi.

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 8. Nie zgadzam się Panie Marku,ludzie widzą,że wójt idzie po trupach tak żądny jest władzy,zresztą jego żona jeszcze bardziej.A Pani Swadek jest osobą odpowiedzialną i rozsądną.Bardzo gospodarnie zarządzała Gminą i nie zaczynała wszystkich inwestycji,dzisiaj widziałam ,jak sala w Piskorzówku jest rozpoczęta i nic się nie robi,zresztą w Domaniowie ta ich biblioteka też.Po co zaczęli od razu w roku wyborczym 6 sal,ciekawe kiedy i za co skończą,zarosną pokrzywami i tak będą stały.Nie ważne ,że wydane zostały pieniądze,najważniejsze ,że mają władzę.A ta RG w tej formie po co ,żeby tylko brali pieniądze ??? I tak zrobią co im wójt z żoną wymyślą.Szacunek dla Pani Swadek to najlepszy i najbardziej odpowiedzialny wójt ,jaki był w Gminie Domaniów.Szkoda ,że ludzie mają założone różowe okulary,ale jak zdejmą to się przerażą co oni zrobili.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 9. Mieszkam w Domaniowie od 10 lat. Nie znam tu zbyt wielu ludzi, ale obserwuję poczynania władz gminy. Historia byłej pani wójt Shneider pokazała mi jak człowiek potrafi być bezwzględny i dążyć po trupach do celu. Po cichutku łatwiła z firmą wiatrakową rozmieszczenie ich we wczesniej ustalonych miejscach, mniemam ze przy takiej inwestycji nie za darmo. Kiedy ludzie odkryli co im grozi i na radzie gminy prosili o odwołanie tych decyzji,ona brnęła w to dalej z uoirem m

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 10. Mieszkam w Domaniowie od 10 lat. Nie znam tu zbyt wielu ludzi, ale obserwuję poczynania władz gminy. Historia byłej pani wójt Shneider pokazała mi jak człowiek potrafi być bezwzględny i dążyć po trupach do celu. Po cichutku łatwiła z firmą wiatrakową rozmieszczenie ich we wczesniej ustalonych miejscach, mniemam ze przy takiej inwestycji nie za darmo. Kiedy ludzie odkryli co im grozi i na radzie gminy prosili o odwołanie tych decyzji,ona brnęła w to dalej z uporem maniaka. Ludzie nie sa głupi. 4 lata temu przegrała i teraz rownież wraz ze swoimi wasalami z piskorzowka i skrzypnika.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.