Walczą o Wasze głosy!

To ostatnia sobota przed wyborami. A jak sobota, to tłumy ludzi w centrum Jecza-Laskowic. Kandydaci mieli jedną z ostatnich szans, żeby przekonać do siebie wyborców. Jak ją wykorzystali?
fot. (kt)Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , ,

reklama

Komentarzy (42)

 1. Pani Dekret jest zaangażowaną działaczką społeczną i może niezłą radną. Jednak na burmistrza brakuje jej elementarnych kwalifikacji, jak chociażby wykształcenia, nie wspominając już o fatalnej kulturze osobistej. Nie ma też za sobą żadnego zaplecza politycznego, bez którego rządzenie miastem skazane jest na porażkę.

  Pan Dudkowski posiada odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, zarówno w gospodarowaniu budżetem, jak i w kierowaniu zespołami ludzi. Splamił się popieraniem POstkomunistycznego kreta w PiS – Brezdenia, ale to można wyleczyć. Ma jednak potężne polityczne poparcie w rządzie, a to jest dla Mieszkańców J-L bardzo korzystne, bo za tym idą też finanse i wiele innej pomocy ze strony państwa.

  Z pewnością rząd nie będzie kierował środków finansowych do miasta, którym rządzi skorumpowana sitwa, bo środki te zostaną rozkradzione, a na to żaden rząd nie powinien pozwalać.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • […] Z pewnością rząd nie będzie kierował środków finansowych do miasta, którym rządzi skorumpowana sitwa […]
   Mogę to opisać tylko w jeden sposób – wielki upadek na samo dno, a kampania miała być czysta.
   Od deklaracji do wykonania jak widać bardzo daleka droga.

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
   • Chwileczkę! Czy to, że żaden dobry rząd nie powinien kierować środków finansowych z budżetu państwa do miasta, którym rządzi złodziejska mafia, jest brudne? Oj, kogoś tu solidnie pogięło. Jeśli mieszkańcy jakiegoś miasta są tak umoczeni w lokalnej mafii, że ją znowu wybierają do władzy, to nie mogą mieć pretensji do rządu, że nie da im pieniędzy do rozkradania. To najbardziej czysta sprawa pod słońcem!

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • O tym jakie doświadczenie w gospodarowaniu budżetem posiada p. Dudkowski można przeczytać w Gaz. Prawnej z dn.02.10.2018r. W art.” Pięciu prezesów w trzy lata…” autor napisał, że w spółce Jelcz jest zła sytuacja finansowa mimo podpisanego kontraktu o wartości prawie pol miliarda złotych.

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. „Pan Dudkowski posiada odpowiednie kwalifikacje”
  Mozna wiedziec jakie to kwalifikacje do zarządzania miastem ?
  Chyba nie ukończona politotologia – wg PWN : politologia «zespół nauk, których przedmiotem jest polityka i sposoby sprawowania władzy w państwie»
  Poza tym jakie ma osiągnięcia w samorządzie jako wieloletni radny w powiecie oławskim ? Proszę wymienić przynajmniej jedno…

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. W sobotę przekonałam się do Pana Stajszczyka, miły, kulturalny Pan z dobrą wizją naszej Gminy i przede wszystkim z doświadczeniem i umiejętnością rozdysponowania budżetem a także zdobywaniem pieniędzy z zewnątrz. A Pan Łukasz ? Dyrektor MGCK i prezes Jelcza. Do burmistrza mu daleko.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 4. Nigdy do żadnej partii nie należałam a że podchodzą niektórzy żeby się przywitać To dlatego żeby przy mnie zrobić sobie Kampanię jestem dosyć znaną osobą i stąd to się bierzeDzialajac w Solidarności ukrywałem u siebie Bogdana Mumota przewodniczącego Solidarności na Z1 spotykali się u mnie w domu działacze podziemia.Po w stanie wojennym krzyż z Z1 przekazałam do księdza w miłoszycach archiwum niestety przepadło ale w ręce SB się nie dostało teraz wszyscy chcą być bohaterami

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 5. Chciałbym zwrócić państwa uwagę na dwóch kandydatów który są radni powiatu a obecnie startują na fotel burmistrza jelcza laskowic i jeden i drugi a także jeszcze inni który startują do powiatu nie zrobili nic aby nie zabierano nam weekendowych dyżurów wręcz oddali je walkowerem sami powiedzcie czy oni mają wstyd honor

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 6. Obecną kampanię prowadzoną w J-L, przynajmniej dotychczas, uważam za prawidłową. Nie było zbyt wielu ataków politycznych, które bardzo mnie brzydzą i powodują natychmiastową i nieodwołalną decyzję o wykluczeniu takiego kandydata z dalszego ubiegania się o stanowisko burmistrza lub mandat radnego.
  W minioną sobotę nie mogłem udzielać się w najbardziej uczęszczanych miejscach naszego miasta, ponieważ obsługiwałem znacznie wcześniej zaplanowane wydarzenia (Do południa zawody LOK, po południu zawody brackie). Szkoda, bo nawet nie mam na pamiątkę gadżetu własnego ugrupowania WSPO 🙂 Zachęcam do zajrzenia na mojego FB-uczka, w którym zamieściłem kilka informacji o dotychczasowych osiągnięciach dokonanych w minionych latach dla lokalnej społeczności. każdemu, kto jest w stanie zaoferować mieszkańcom uczciwą, pełną oddania i wielkiego zaangażowania bezinteresowną pracę życzę sukcesu wyborczego! Każdy, kto po cichu marzy o przytuleniu się do władzy i przeczekanie czterech lat nic nierobienia za dietę radnego potępiam i uważam za hochsztaplera, który nie jest godny Waszego zaufania!

  Co dla Was robiłem w ostatnich latach i jakie mam podejście do pracy społecznej dość dobrze jest udokumentowane na wspomnianym FB. Prowadzę tam profil „Rowerem przez Jelcz” oraz swój profil j.a.mikolajczyk. Zachęcam do lektury 🙂

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 7. No i mam za swoje 🙂 Napisałem w tym wątku kilka słów o sobie, ponieważ nie mogłem z racji innych, społecznych obowiązków w sobotę promować się na ulicach Jelcza-Laskowic, a tu niestety, musiałem z czymś przesadzić? ponieważ tekst się nie ukazał? Cóż, za cztery lata zrobię to delikatniej i bardziej taktownie 😉 Pozdrawiam serdecznie!

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 8. Panie Łukaszu .Dyzmo to jak to było odszedł pan sam z jelcza i nie wziął odprawy czy pana zwolniono i zgarną pan okrągłą sumkę? a ile kosztowało poparcie tego byłego dyrektora jelcza Jana? bo był /jest dalej zatrudniony w spółce jelcz A tak a propos to on nie zwalczał solidarności która pana teraz popiera?

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 9. Pika czytałem te paszkwil opozycji .Kilka faktów;
  Wyremontował zakład pachnie nowością,zrobił parkingi,kupił nowoczesne maszyny,zmodernizował pojazdy na nowoczesne,wdrożył do produkcji samochody gaśnicze,podpisał umowy na setki pojazdów,dał podwyżki od 600zł w górę fachowcy dostali nawet po 1400zł ,zatrudnił fachowców aby firma się rozwijała np; Dalgiewicz.To są fakty myślę że Morawiecki to docenił i każe mu zrobić teraz porządki w naszej gminie.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 10. Do Pika @
  Dokładnie tak jak piszesz , jeśli byłby wgląd do akt z kontroli Jelcza to by sie okazało , jakim jest zarządcą .
  Jakie Dudkowski ma osiągnięcia na szczeblu samorządowym , a może w CK ?. W internecie są sprawozdania z kontroli , nie wyglądają imponująco , sa zastrzeżenia .
  Ja mam propozycję dla kandydatów na burmistrza J-L . Sam osobiście nakłonię 10tys mieszkańców do głosowania na tego kandydata , który zobowiąże się do pracy non profi , a uposażenie odda na bezpłatne obiady dla dzieci najbiedniejsze i osoby starsze samotne.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 11. Burkina faso o czym mówisz Dudkowski,Szuturma odbudowali Jelcz,podnieśli wydajność,zrobili remonty zatrudnili 100 osób w zakładzie powinni postawić im pomnik jelcz jest nowoczesną firmą która ma świetlaną przyszłość,to samo zrobią w gminie.Tylko posłuchajcie co mówią związki zawodowe.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.