Teraz Szuturma rządzi w „Jelczu”

Leon Szuturma został pełniącym obowiązki prezesa spółki „Jelcz”

Szuturma zastąpił na stanowisku odwołanego niedawno Łukasza Dudkowskiego. Dudkowski był prezesem „Jelcza” od 2016 roku. Pracę w spółce zakończył 14 września 2018 roku.

Nie wiadomo kiedy poznamy nowego prezesa. Szuturma był do tej pory członkiem zarządu. Przed laty był związany z Jelczańskimi Zakładami Samochodowymi.

Kategoria artykułu: Aktualności

reklama

Komentarzy (13)

 1. Ja czegoś nie rozumiem, plotki mówią, że Gość ma kasy jak lodu, firmy budowlane czy coś . Jak się znam na polityce nie przyszedł po to by działać na rzecz lokalnej społeczności tylko na swój chlebek zarobić …

  czy tylu ludzi siedzi u niego w kieszeni?

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Ten Pan musi wyciągnąć z Jelcza to co zabrali mu komuniści (komunista B.Śledż) zwalniając go z JZS generalnie nie za poglądy tylko za brak kompetencji.Dlatego mimo firm i pieniędzy dalej będzie pracował na chwałę Jelcza i na kasę swoją.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. Były prezes dał nie za swoje po 600zl podwyżki ale dał, ciekawe ile ten obecny da bo jak na razie to szuka winnych że produkcja nie idzie, ale wśród 600 osób ciężko szukać powinien zacząć od siebie a od związków wara.Może ten jego guru Jan D mu pomoże w końcu zarabia 11 tys na miesiąc .

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 4. 500 milionów kontraktów zysk 5 milionów czyli 1% to rewelacja zważywszy na to że Mon przepłaca za pojazdy z Jelcza średnio o 20% w stosunku do konkurencji to jak z tym zarządzaniem panie prezesie ,może trzeba powiadomić pewne służby od niegospodarności?

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.