Bezpartyjny Blok Samorządowy, czyli kontynuacja z młodszą twarzą

Co zmieniło się w BBS po wielu latach rządzenia Oławą?

– Bardzo dużo – odpowiada Jerzy Hadryś, szef stowarzyszenia Bezpartyjny Blok Samorządowy w Oławie. – Jestem jednym z tych, którzy 16 lat temu tworzyli BBS i przez te wszystkie lata staraliśmy się, abyśmy jako stowarzyszenie nie starzeli się, aby wciąż był dopływ świeżej krwi, co podczas tych wyborów powinno być szczególnie zauważalne. Cztery lata temu Franciszka Października, burmistrza od trzech kadencji, zastąpił na tym stanowisku młody i energiczny Tomasz Frischmann, który lideruje również naszemu stowarzyszeniu. Mamy też sporo młodych, ciekawych ludzi na listach wyborczych.

– Jest jednak w BBS jedna rzecz, która się nie zmieniła – dorzuca Tomasz Frischmann. – To idea, która łączy ludzi. Nadal dbamy o naszych mieszkańców, o nasze miasto, o jego rozwój. To jest priorytet niezmienny przez cały czas trwania BBS.

Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu Gazety Powiatowej nr 38/2018 lub w jej wydaniu elektronicznym TUTAJ

 

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , ,

reklama

Komentarzy (39)

 1. Anonim drugi

  Ktoś taki jak ta od „dyżórów” wstydziłaby startować na burmistrza i na radną. W sądzie kłamała, że to ktoś z biura napisał z jej telefonu na pracownika starostwa. Do tego myśliwa i nieczuła wobec zabijania zwierząt. Nie ma poczucia wstydu. Żenująca

  Panie burmistrzu powodzenia.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Rzeczywiście odmłodzona mocna ekipa- bu,ha,ha? Zegarmistrz światła purpurowy który psioczył w poprzedniej kadencji na rządzących , dawny milicjant, przetransferowany z PO ,,Wielki” działacz sportowy czy kilku seniorów którzy ze względu na wiek powinni sobie już odpuścić- tylko pogratulować.
  Dobre hasło,,,idea, która łączy ludzi. Nadal dbamy o NASZYCH mieszkańców, o nasze miasto, o jego rozwój.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. Młodsza twarz bo transfery z PO ? Czy paru młodych i od razu średnia wieku spadła z 60 na 58 lat ?
  Kpicie z ludzi, tak samo ze strefą relaksu o którą nikt się nie prosił… relaksować to się mogę w domu a nie na ławce przy skrzyżowaniu wdychając spaliny… obiecaliście obwodnicę tyle lat… i co zrobiliście ? Namysłów, Brzeg i inne miasta mają a tutaj … tak dbacie o miasto ?

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 4. Dobre naprawdę potraficie pozbawić 😂 …ta „paria” ma system jak PiS z przodu widnieje Pan Morawiecki w postaci Pana Frischmanna ale uwaga nie wiem czy patrzyliscie uważnie na zdjęcie?! Kto widnieje na szaaaarym końcu daleko daleko z tyłu???!! Otóż tak właśnie dobrze patrzycie to kierujący całą „parią” a wzrostem przypominający Jarosława Kaczyńskiego Pan Franciszek Październik!!!! To teraz pytam jakie mlode twarze??? Raczej bym powiedział #dobra zmiana

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 5. W samorządach sa dynastie niemalże jak w monarchiach. Wystarczy popatrzeć na Wrocław, Kraków,Gdansk i prawie wszystkie miasta powiatowe. Ludzie tego nie widzą czy po prostu nie chce im sie ruszyć dooopy i pójść na wybory ?

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 6. Witam byłych Towarzyszy gratuluję młodości starość jeszcze nie dosięgnęła co wybory to są zawsze młodzi .Witam utrwalacza władzy ludowej Tow. Miłosza,Towarzysza mgr Hadrysia , Genialną Dyrektorkę Panią Marie ,Siostrę pielgrzymkową Kazie ,Wielkiego genialnego inżyniera Kołakowskiego, itd..

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.