Z wózkiem to problem

Czytelnik zwraca uwagę na rozkopany chodnik przy ulicy Chrobrego. – Bardzo dawno został rozkopany, bo ZWiK coś robił, ale do tej pory nie został odbudowany. Spacerówką przejść z dzieckiem to jest tragedia… – pisze Michał. Zgłoszenie mieszkańca zamieszczamy w rubryce „MINUS”. Coś w naszym powiecie Cię irytuje, denerwuje, przeszkadza? Wyślij zgłoszenie do rubryki „MINUS” na [email protected] lub przez wiadomość prywatną na naszym profilu: https://www.facebook.com/WiadomosciOlawskie/ – to rubryka tworzona przez naszych Czytelników!

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , ,

reklama

Komentarzy (13)

  1. Kryspin Matusewicz

    Jak sie komuś nie podobają ulice Oławy i rynek, to niech sobie idzie obejrzeć makietę rynku prezentowana od ostatniej kampanii wyborczej w Ratuszu. Nastrój i samopoczucie powinny sie od razu poprawć, bo juz za chwileczkę, juz za momencik, dosłownie lada moment tak właśnie ładnie bedzie w naszym mieście.

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  2. Dodam że nie jest prawda że światla przy ul gazowej i urzędzieu skarbowym są ustawione tak aby kierowca jadąc więcej niż 50 km /h pojawi się czerwone. Jadąc 10 km/h też ma czerwone.Na przejściu nie ma przechodniów. Trzeba to ustawić jak należy.

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.