Nasz człowiek w Brukseli

Nasz człowiek w Brukseli
Wśród uczestników wyjazdu studyjnego jest nasz czytelnik Michał Trojanowski z Oławy, który wygrał w naszym konkursie, zorganizowanym w ramkach projektu „InForMe”, realizowanego przez Stowarzyszenie Gazet Lokalnych, a finansowanego z budżetu UE
Celem projektu jest przybliżenie mieszkańcom Polski polityki spójności poprzez promowanie i ułatwianie lepszego zrozumienia jej roli we wspieraniu wszystkich regionów UE, zwiększanie wiedzy o projektach finansowanych przez UE i ich wpływie na życie mieszkańców, a także upowszechnienie informacji i zachęcanie do otwartego dialogu na temat polityki spójności, jej rezultatów i roli w realizowaniu priorytetów politycznych Unii Europejskiej.
7 września uczestnicy wyjazdu gościli w Komisji Europejskiej. Przed spotkaniem z polskimi przedstawicielami był czas na spotkanie informacyjne i krótki spacer po budynku.
*
Działania w ramach projektu „InForMe – Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce” przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

(ck)


Michał w Brukseli

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , ,

reklama

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.