Oceń jak oni rządzili

Weź udział w esemesowym plebiscycie i wystaw ocenę wójtom, burmistrzom i staroście powiatu oławskiego. Zabawę rozpoczęliśmy 23 sierpnia, a zakończymy ją w niedzielę 16 września, o godzinie 23.59. Głosujemy na najważniejszych samorządowych włodarzy, oceniając ich pracę w mijającej kadencji pozytywnie lub negatywnie. O wynikach głosowania będziemy informowali na bieżąco.
***AKTUALNE WYNIKU ZNAJDZIESZ TUTAJ

Jak głosować?

1. Zdzisław Brezdeń – starosta oławski

SMS o treści rzady.1.nie na numer 7148 (Koszt 1,23 zł z VAT za SMS)

SMS o treści rzady.1.tak na numer 7148 (Koszt 1,23 zł z VAT za SMS)

2. Jan Kownacki – wójt gminy Oława

SMS o treści rzady.2.nie na numer 7148 (Koszt 1,23 zł z VAT za SMS)

SMS o treści rzady.2.tak na numer 7148 (Koszt 1,23 zł z VAT za SMS)

3. Tomasz Frischmann – burmistrz Oławy

SMS o treści rzady.3.nie na numer 7148 (Koszt 1,23 zł z VAT za SMS)

SMS o treści rzady.3.tak na numer 7148 (Koszt 1,23 zł z VAT za SMS)

4. Bogdan Szczęśniak – Burmistrz Jelcza-Laskowic

SMS o treści rzady.4.nie na numer 7148 (Koszt 1,23 zł z VAT za SMS)

SMS o treści rzady.4.tak na numer 7148 (Koszt 1,23 zł z VAT za SMS)

5. Wojciech Głogulski – wójt Domaniowa

SMS o treści rzady.5.nie na numer 7148 (Koszt 1,23 zł z VAT za SMS)

SMS o treści rzady.5.tak na numer 7148 (Koszt 1,23 zł z VAT za SMS)

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: ,

reklama

Komentarzy (31)

  • Buhahaha… dobry żart. Przecież Pan Burmistrz kompletnie nic nie robił przez całą kadencję, a teraz zlecił rozkopanie kilku chodników żeby przed wyborami zrobić wrażenie. Tylko, że tym razem nikt tego nie kupi.

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 1. I jak zwykle w zestawieniu nie ma wybitnej radnej … Gazecinka znalazła kolejny pomysł na reperowanie budżetu – smsami premium , brawo Panie naczelny ! Da się jeszcze niżej upaść czy to dopiero rozgrzewka ? Aaa i proszę o odpowiedź na pytanie w jaki sposób wyniki na temat stacji bazowej z dnia na dzień zmieniły się z kilkudziesięciu na kilkaset ???

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. To przerazajace, że coraz więcej ludzi nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Plebiscyt na ocenę głownych rzadzących, a ten zarzuca, że nie ma wybitnej radnej. O którą ci chodzi? A jakby była, to pewnie glosowalbyś, żeby miała jak najwiecej na nie i w ten sposób też podreperowal budżet gazetki. hłe hłe hłe.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. Naprawdę trudno mi jest uwierzyć ,że skorumpowany Kownacki który w przeszłości kupywał za wódę głosy w wyborach i ma tyle głosów na „tak” ???? Chyba sam sobie je wysyła albo nasze społeczeństwo jest już całkiem zdemoralizowane. Kownacki niczym się nie interesował a jeśli już ktoś coś załatwił u niego to był to jakiś układ. Mieszkańcy na wsiach w nocy chodzą po ciemku po ulicach nawet nie utwardzonych a ten decyduje sie na inwestycje w pałac.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 4. Nie wypowiadam się na temat wójta Domaniowa , bo to nie moje klimaty, ale pozostali włodarzy niczym sobie nie zasłużyli na reelekcje. Czas najwyższy na odświeżenie urzędów !
  Co ciekawe na początek tej sondy burmistrz Oławy uzyskał oszałamiający wynik poparcia 50/50% !
  Brawo i tak trzymać , może oławianie zrozumieją, że czas najwyższy na zmiany !

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • zniesmaczony

   Te sondowanie przez płatne sms to pic na wodę fotomontaż, jak nasz burmistrz miał tydzień temu poparcia 50/50% to nagle mu skoczyło do 70% , no tak, wystarczy przeznaczyć trochę kasy i notowania idą w górę !

   Te sms to niezły interes!

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 5. Brawo Panie Burmistrzu Oławy!!!! Jestem jak najbardziej na ‚Tak” i będę Pan Tomasz to osoba , która jest stanowcza i nie tylko obiecuje jak inni ale odrazu podejmuje się rozpatrzenia sprawy nie spławia mieszkańców. Każdy oczywiście ma swoje zdanie i prawo do wypowiedzi 🙂 moje jest na TAK i naprawdę duży szacunek dla Pana Burmistrza.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 6. Nie pomoże wytykanie braku urody u kobiety bo to nie konkurs piękności, a oceniaj nie po wyglądzie lecz efektach pracy, pisanie o zatrudnieniu samych swoich tez nie pomoże bo to nie prawda, z korków remontowych każdy się cieszy bo będzie super, basen i rynek są robione.wiadomo kto wygra, bo w sumie na to zasługuje. Nie pomoże pisanie tu na siłę o minusach bo są to tematy słabe sztucznie nagłaśniane. Super burmistrz i jego ekipa.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 7. Pan Frischman niestety doprowadził do końca degradację miasta po namaszczeniu przez naczelnika. Niestety Tomek. Miasto to nie tylko deweloperka, zarządzanie spółdzielnią i kolesiostwo z prezesami spółek podległych miastu. To miasto za waszych długoletnich kadencji umarło. Długo można wymieniać to co zrujnowaliście. A praktycznie nie ma co wymienić co stało się sukcesem. No tak wszechobecny PR. Ale to nawet Kononowicz potrafi wraz z klakierami.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.