Gorące żegnanie wakacji

Oława. Piknik rodzinny. Sporo atrakcji czeka na uczestników festynu pod hasłem „Żegnamy wakacje 2018”, który organizuje Urząd Miejski w Oławie, przy współpracy z Miejską Komisją ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz z innymi oławskimi firmami i instytucjami
Impreza, której honorowym patronem jest burmistrz Oławy Tomasz Frischmann, odbędzie się w piątek 31 sierpnia, na terenach zielonych obok „Term Jakuba”.
*
Początek pikniku zaplanowano na godzinę 13.00 i zacznie się on blokiem gier i zabaw dla dzieci, z udziałem animatorek z Sali Zabaw „Figloraj”.
*
O godz. 15.00 rozpoczną się występy artystyczne – m.in. wokalistki Teresy Ressing i grupy „Skrzypcowa Kraina”. Uczestnikom festynu zaprezentują się także tancerze z klubu „Athina”, oraz zespół „Dejw”.
*
Nie zabraknie atrakcji dla dzieci i młodzieży oraz dla dorosłych. Pielęgniarski z oławskiego SP ZOZ zmierzą ciśnienie i zbadają poziomu cukru we krwi. Przy pomocy policyjnej maskotki – komisarza Lwa – funkcjonariusze z oławskiej KPP będą znakowali rowery i przeprowadzą konkurs na temat zasad bezpieczeństwa. Zademonstrują też służbowe motocykle i radiowozy. W strzelnicy OLS na Miasteczku od godziny 16.30 trwać będą zawody sportowe.
*
– Będą także zamki dmuchane i trampolina, różne ciekawe animacje, klaun na szczudłach, jazda na kucykach i na koniach, malowanie twarzy, bańki mydlane, pokazy „Akido” oraz harcerska ściana wspinaczkowa. Będzie też sporo innych niespodzianek. Na pewno warto więc przyjść na nasz festyn, bo każdy znajdzie tam dla siebie coś fajnego i miłego! – zapewnia Czesław Miłosz, przewodniczący MKRPA.
*
Współorganizator festynu uprzedza, że w trakcie imprezy nie będzie można kupować i spożywać napojów alkoholowych: – Chcemy w ten sposób kreować dobre nawyki wśród dzieci i młodzieży.
*
Szczegółowy program imprezy – na załączonym plakacie.
*
(KAT)
*

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (8)

 1. Wakacje z falami elektromagnetycznymi,
  takie wakacje nam zafundowali włodarze naszego miasta,
  zmarnowane wakacje,
  nikomu takich nie życzę.
  A kaście oławskiej podziękujemy za wakacje z falami elektromagetycznymi przy urnach.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Jak mu nie wstyd, podpisują decyzje , z 1/3 mieszkańców Oławy chcą zrobić króliki doświadczalne, i się uśmiechać.
  Bez honoru, bez ambicji, bez jakiegokolwiek poczucia moralnego.
  Jak stawać przed ludźmi i się uśmiechać??????????
  Hańba !!!!!!!!!!!

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.