Pracują krócej, bo jest za gorąco

Urząd Gminy Domaniów ma zmienione godziny pracy. „Informujemy, że zgodnie z zarządzeniem Nr 505/2018 Wójta Gminy Domaniów z dnia 1 sierpnia 2018 r. w związku z wysoką temperaturą panującą w pomieszczeniach urzędu, Urząd Gminy Domaniów w dniach od 1 sierpnia do 3 sierpnia 2018 r. będzie czynny w następujących godzinach:
1 sierpnia 2018 r. od godz. 8:00 do 14:45
2 sierpnia 2018 r. od godz. 7:00 do 13:45
3 sierpnia 2018 r. od godz. 7:00 do 13:45
***
Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy.”
*
1 sierpnia krócej otwarte jest również starostwo (do godz. 14.00)

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , ,

reklama

Komentarzy (19)

 1. Tylko zauważcie moi drodzy przedmówcy że urzędy to instytucje Państwowe, a zakłady, sklepy itp. są prywatne – dlatego pracujecie normalnie 😀 – ja też. Żaden prywatny zakład nie skróci czasu pracy bo dla niego to są straty a Ty jako pracownik masz zapier…ać.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. wykształcony

  Trzeba było się UCZYĆ to byście nie byli ogrami na produkcji i nie pocili się przy 48 st. w hali, tylko siedzieli przy biurku w klimatyzowanym biurze. Z pretensjami uderzajcie do swojego pracodawcy tj.prywaciarza i wyzyskiwacza, a nie zazdrościcie innym, że ich pracodawca czyli Urząd się o nich troszczy. CIEMNIAKI Z DOMANIOWA!!!

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • Z niecierpliwością czekam na zmianę władzy, zmiarę doboru kandydatów do pracy bez lini partyjnej i na ten właśnie czas kiedy tacy jak ty „ciemniaku” polecą na zbity pysk i będą szukać czegokolwiek aby utrzymać rodzinę. Wątpię, że takową masz na utrzymaniu. Dla rodziny byłby to masochizm.

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. Do wykształconego

  W urzedach znajdziesz prace tylko dzięki koneksji.
  Nieważne wykształcenie, ale ważne czyim jesteś kolegą.
  Zobaczysz to zjawisko także w oławskim grajdolku.Lokalni prominentni politycy (różnych opcji) symbolizują przaśną „Polskę powiatową”, co zjednuje poparcie ludzi żyjących w kulturze małych lokalnych układów, oportunizmu i fałszywej religijności. Dlatego od 27 lat mieszkancy utrzymują lokalnych politycznych nierobów i pasożytów, którzy na tym żerują wraz ze swoimi rodzinami

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • guardian_angel

   Racja. Obstawiam, że pan „wykształcony” jakimś zrządzeniem losu dostał ciepłą posadkę, a teraz cwaniakuje. Albo orze codziennie na produkcji i po prostu trolluje. Ile to razy słyszałem takie g#wno-porady typu ‚trzeba się było uczyć…’ (uczyć, wyjechać, założyć biznes -wpisz cokolwiek). Nie każdy miał możliwość, czas i pieniądze. Do niektórych nie dociera, że okolice Oławy i Jelcza to nie zagłębie usługowo-biurowe, tylko powiatowa kumulacja supermarketów i kołchozów typu fabryka pralek, poduszek czy okapów. Po studiach możesz znaleźć pracę, najprędzej w miastach wojewódzkich jak Poznań czy Wrocław. Z racji tego, że okolica nie ma nic innego do zaoferowania poza ludzie po maturze i studiach idą gdziekolwiek, bo rachunki się same nie zapłacą.

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 4. Panie Wójcie. Skoro skracamy godziny pracy dla pracownikow.ok. Proszę dać info kiedy urząd będzie otwarty dłużej. I pracownicy to odpracują np do 18. A tu kombinujcie od 7 rano bo i tak nikt nie przyjdzie coś załatwić. Rozwiązanie od 8 do 12. A później po upałach od 8 do 18. Trzeba było się uczyć pracownicy urzędu. A nie myślicie że wam zapłacą za krótsza pracę.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.