Komentarzy (27)

 1. „W tym momencie żałuję mojej współpracy z tą gazetą… Ks. Piotr Rozpędowski”

  Szanowny Ksiądz pisał i promował się na ŚDM w tej gazecie i było fajnie. A jak ktoś poprosi o umieszczenie małej informacji to już be ? To gdzie mamy wolne media ? Jak byliście w TV to też to umieściła i tego ksiedza rapera tez. Brawo

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Rolf Michałowski

  Jak nie wiadomo, o co chodzi, to zawsze chodzi o forsę. Nie będzie aborcji na życzenie, to nie będzie też handlu organami dzieci zabitych w łonie matki, a to jest olbrzymi interes. W USA nawet takie sławy, jak Hilary Clinton siedzą w tym interesie po same uszy. Myślę jednak, że Trump zrobi porządek i z Hilary i z tym interesem, a wtedy i w Polsce sprawa ucichnie, bo nie będzie już komu finansować tej bandy zidiociałych feministek.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • A kto Ciebie finasnsuj? Troska o ojczyzne powiadarz? Polska to nie skansen twojej młodości. Polska to kraj w którym ludzie sa świadoni swoich decyzji i żaden palant czarny, czerwony nie ma prawa nakazywać jak my obywatele mamy żyć. Za dzieci odpowiedzialni są przedewszystkim rodzice i wara iinym od tego jakie decyzje podeujmują. Wszyscy jesteśmy tak samo blisko czy daleko od Boga i czarna szata czy niedzielna msza tego nie zmienią.

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
   • Rolf Michałowski

    Oczywiście, Andrzeju spod budki z piwem (nie mówi się do wszystkich przez „ty”), że wybrane przez Naród Polski organy władzy nakazują, jak obywatele mają żyć, żeby nie krzywdzić innych. Może uszło to Pańskiej uwadze przy kolejnym piwku, że w Polsce obowiązuje cały system prawny, który określa bardo dokładnie, co można, a co nie.

    Między innymi nie wolno zabijać. Również rodzicom nie wolni zabijać dzieci. Nie mówią o tym koledzy pod budką z piwem?

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. Po co ta dyskusja, po co te marsze? Chce baba usunąć ciążę, to usunie! choćby ( za przeproszeniem )… drutem. Jeśli jej „sumienie” na to pozwala, żadne prawo nie uchroni jej dziecka. Koniec i kropka!
  Nasz gatunek, jako całość, charakteryzuje się, niestety, „potwornością” w stosunku zarówno do ludzi jaki zwierząt.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.