Dzień Kobiet ze Stefano

Doskonale znany fanom Tańca z Gwiazdami Stefano Terrazzino wystąpi 4 marca w Jelczu-Laskowicach! Jego występ będzie ukoronowaniem całodniowego Dnia Kobiet w Centrum Sportu i Rekreacji. Wstęp bezpłatny

Stefano to multitalent. Wygrywa telewizyjne show, ma za sobą karierę zawodowego tancerza, śpiewa w zespole założonym z przyjaciółmi.
W „Tańcu z Gwiazdami” stawiał na podium kilkakrotnie, m.in. z Kingą Rusin i Agata Kuleszą. Również dwie wygrane przyniósł mu program na Polsacie Dancing with the Stars. W niemieckiej edycji tego programu wystąpił trzykrotnie. Stefano Terrazzino jest laureatem wielu prestiżowych, międzynarodowych konkursów tanecznych, m.in. zwyciężył wraz z Pauliną Biernat Showdance European w 2011 r. Posiada tytuł Professional Latin American.

Jego najnowszy projekt to wspólne muzykowanie z przyjaciółmi z Sycylii. Wspólnie nagrali singiel „Kiedy Quando”, do którego powstał teledysk w urokliwym sycylijskim mieście Favara. Wszystko po to, żeby przybliżyć polskiej publiczności włoską kulturę i rozgrzać serca fanów, zwłaszcza płci pięknej. Jak uda mu się to w Jelczu-Laskowicach, przekonamy się już 4 marca.

(UMiG)

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (1)

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.