Pokaż talent, wygraj plac zabaw!

Dla każdego

Do 31 maja można zgłaszać miejsca, w których chcielibyście, aby stanęło „Podwórko Talentów NIVEA”

Tegorocznej edycja ma pomóc w odkrywaniu i rozwijaniu talentów dzieci. W zwycięskich lokalizacjach powstanie 20 placów zabaw, wyposażonych w nowoczesne i bezpieczne sprzęty, które umożliwią dobrą zabawę z nauką i rozwijaniem dziecięcych pasji.

Aby wziąć udział w ogólnopolskiej rywalizacji o podwórka, wystarczy zgłosić teren na którym może powstać plac zabaw, a także przesłać video, na którym widać, jakie talenty mają dzieci. Film ma być prostą produkcją, nakręconą za pomocą kamery, telefonu, aparatu, lub animacją czy prezentacją złożoną w formie slajdów. 9 czerwca na stronie podwórko.nivea.pl pojawią się wybrane przez jury filmy, które spełniły regulaminowe kryteria (wybranych będzie od 100 do 200 najlepszych filmów). W kolejnym etapie internauci w głosowaniu, które potrwa od 10 czerwca do 31 lipca wybiorą 20 zwycięskich filmów. Wyniki opublikowane zostaną na stronie organizatora – 1 sierpnia. Pierwsze „Podwórka Talentów NIVEA” zostaną oddane do użytku jesienią tego roku.

Akcję wspierają piosenkarka Natalia Kukulska oraz żeglarz i olimpijczyk Mateusz Kusznierewicz. – Bardzo zachęcam do przygotowania zgłoszenia razem z dziećmi – mówi żeglarz. – Nagranie video może być dobrą zabawą, a ponadto być może pozwoli zdobyć świetne miejsce dla dzieciaków, aby mogły bawić się, próbować różnych aktywności i same wybrać ścieżkę rozwijania swojego talentu.

Do udziału w projekcie zaproszone są szkoły podstawowe, gminy, spółdzielnie mieszkaniowe i wspólnoty mieszkaniowe. Wejdź na  https://podworko.nivea.pl/ i sprawdź szczegóły zabawy! Patronat honorowy nad projektem objął rzecznik praw dziecka, Marek Michalak.

Oprac. (AH)

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , ,

reklama

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.