Nowoczesna posadziła drzewa

Dziś w parku obok dworca PKP działacze Nowoczesnej posadzili wiązy oraz śliwy wiśniowe. Akcja jest częścią ogólnopolskiej inicjatywy partii .Nowoczesna Ryszarda Petru „Posadź Szyszkę, posadź drzewo”.

– Nasza akcja jest nadzorowana przez oławski Urząd Miasta – nasadzenia odbyły się według ścisłych wytycznych, w miejscu do tego przeznaczonym, dokładnie wskazanym na mapie i pod okiem pracowników magistratu z odpowiedniego działu – mówi Adam Szczeciński, sekretarz koła .Nowoczensna Oława.

Fot. Janek Kamiński

Kategoria artykułu: Aktualności

reklama

Komentarzy (21)

 1. To są drzewa?
  Tam trawa większa rośnie.
  Poza tym po co sadzić małe drzewa pod ogromnymi, gdzie będzie przestrzeń dla tych drzew?
  Polityka i populizm i nic więcej.
  Szkoda że głupia polityka wkracza do naszej małej społeczności, ale my wiemy jak się odwdzięczyć na wyborach.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Może „nowoczesna”, ale na zdjęciu widzę większość z PO. Szanowni „politycy” – „ciemny lud” tego nie kupi . W taki sposób to nie uratujecie drzew, ani nie przywrócicie normalności w chorej polityce. A to co zrobiliście z Panem K. to dno.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. Czy to co zasadzili było konsultowane z biologiem ? Prawdopodobnie tego nie zrobili . Bioróżnorodność wśród roślin może szkodliwie oddziaływać nie tylko na już na istniejące drzewa, krzewy ale i spowodować pojawianie się szkodników w tym miejscu . Jeśli tego nie zrobili to naruszyli prawo i mogą być pociągnięci do odpowiedzialności.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.