Mieszkanie PLUS w Oławie!

Miasto zadeklarowało udział w w rządowym programie budowy mieszkań – MIESZKANIE PLUS

Na facebookowym profilu UM OŁAWA czytamy: „7 lutego burmistrz Oławy Tomasz Frischmann spotkał się w Warszawie z Kazimierzem Smolińskim – Sekretarzem Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa oraz przedstawicielami Banku Gospodarstwa Krajowego Nieruchomości S.A. Przedstawiona przez burmistrza oferta okazała się interesująca na tyle, że w środę podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu nastąpiło podpisanie listu intencyjnego pomiędzy Gminą Miasto Oława a BGK Nieruchomości S.A.
Tym samym Oława trafiła do pilotażu Programu i znalazła się w gronie wybranych gmin – podobne umowy zawarły w tym dniu jeszcze tylko cztery samorządy: Głogów, Gorzów Wielkopolski, Świnoujście i Zielona Góra oraz PKP S.A. W ramach porozumienia Strony deklarują współpracę w celu rozpoznania możliwości realizacji projektów inwestycyjnych w zakresie przedsięwzięć budownictwa mieszkaniowego oraz ustalenia zasad i warunków współpracy, zmierzającej do realizacji tych projektów. Analiza możliwości, która potrwa kilka miesięcy, będzie skutkować zawarciem umowy inwestycyjnej.”

Źródło UM  Oława

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (13)

 1. To jest właśnie jedna z wielu różnic między rządami PO a PiS. Za PO politycy u władzy okradali państwo, a banki okradały ludzi, a za PiS politycy nie rozkradają budżetu, tylko sprawiedliwie go rozdzielają na społeczne potrzeby, jak np. na mieszkania osiągalne dla zwykłych ludzi, a banki będą musiały zwrócić ludziom, to co im ukradły. I tak nam dopomóż Bóg, a małpoludom od Darwina (z PO, Nowoczesnej, PSL i KOD) damy banana. Niech też coś mają.

  Zgłoś naruszenie regulaminu

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Antek jako istota człekokształtna jak na razie masz pewne miejsce na drzewie skąd pochodzą takie dziwadła. Małpoludom dajesz banana a tobie pozostanie obgryzanie kory.
  Antoni , tak dziś wygląda oszczędne i sprawiedliwe państwo;
  Premier przyznała członkom rządu nagrody, których koszt dla budżetu państwa to 130 tysięcy złotych,
  Prezydent przyznał pracownikom swojej kancelarii 862,5 tys. zł nagród
  • Tylko w grudniu premie otrzymało 261 osób – to więcej, niż połowa wszystkich zatrudnionych.
  26 mln zł dla Rydzyka

  Zgłoś naruszenie regulaminu

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.