Mieszkanie PLUS w Oławie!

Miasto zadeklarowało udział w w rządowym programie budowy mieszkań – MIESZKANIE PLUS

Na facebookowym profilu UM OŁAWA czytamy: „7 lutego burmistrz Oławy Tomasz Frischmann spotkał się w Warszawie z Kazimierzem Smolińskim – Sekretarzem Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa oraz przedstawicielami Banku Gospodarstwa Krajowego Nieruchomości S.A. Przedstawiona przez burmistrza oferta okazała się interesująca na tyle, że w środę podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu nastąpiło podpisanie listu intencyjnego pomiędzy Gminą Miasto Oława a BGK Nieruchomości S.A.
Tym samym Oława trafiła do pilotażu Programu i znalazła się w gronie wybranych gmin – podobne umowy zawarły w tym dniu jeszcze tylko cztery samorządy: Głogów, Gorzów Wielkopolski, Świnoujście i Zielona Góra oraz PKP S.A. W ramach porozumienia Strony deklarują współpracę w celu rozpoznania możliwości realizacji projektów inwestycyjnych w zakresie przedsięwzięć budownictwa mieszkaniowego oraz ustalenia zasad i warunków współpracy, zmierzającej do realizacji tych projektów. Analiza możliwości, która potrwa kilka miesięcy, będzie skutkować zawarciem umowy inwestycyjnej.”

Źródło UM  Oława

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (13)

 1. Będą tanie mieszkania w Oławie!!! Wiec po co kupować teraz ze cene rynkową. Poczekajcie a kupicie tanio na „dobrych warunkach”. A Ci co już kupili po cenach komercyjnych biorac kredyt w banku to….. witam w „klubie frarnkowiczów” .

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. To jest właśnie jedna z wielu różnic między rządami PO a PiS. Za PO politycy u władzy okradali państwo, a banki okradały ludzi, a za PiS politycy nie rozkradają budżetu, tylko sprawiedliwie go rozdzielają na społeczne potrzeby, jak np. na mieszkania osiągalne dla zwykłych ludzi, a banki będą musiały zwrócić ludziom, to co im ukradły. I tak nam dopomóż Bóg, a małpoludom od Darwina (z PO, Nowoczesnej, PSL i KOD) damy banana. Niech też coś mają.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. Antek jako istota człekokształtna jak na razie masz pewne miejsce na drzewie skąd pochodzą takie dziwadła. Małpoludom dajesz banana a tobie pozostanie obgryzanie kory.
  Antoni , tak dziś wygląda oszczędne i sprawiedliwe państwo;
  Premier przyznała członkom rządu nagrody, których koszt dla budżetu państwa to 130 tysięcy złotych,
  Prezydent przyznał pracownikom swojej kancelarii 862,5 tys. zł nagród
  • Tylko w grudniu premie otrzymało 261 osób – to więcej, niż połowa wszystkich zatrudnionych.
  26 mln zł dla Rydzyka

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 4. Póki jest kasa to cyrk sie krecie i małpy zadowolone. Coraz bardziej opłaca się byc biednym. Po co sie starac?
  Wszystko sie należy i mam byc po równo. A jeśli masz mniej aniżeli twój sąsiad to dlatego że Ci ukradli.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.