SUPER RALLY u nas! Sprawdź szczegóły

Organizator właśnie podał szczegóły wydarzania. Na facebookowym profilu UM Oława czytamy:

I runda GEPA Logistics SUPER RALLY na terenach gminy Oława i miasta Oława w dniach 3-5.03.2017!

Start honorowy zaplanowano w Rynku, a oławski ratusz ugości zawodników, bo właśnie tam będzie się mieściło biuro imprezy!

Odcinki testowe liczące ok. 20 km przebiegać będą po gruntowych drogach prowadzących poprzez rozległe otwarte przestrzenie w Gminie Oława. To będzie prawdziwe cross country o smaku środkowej Europy. Szybkie trasy zostaną spowolnione szykanami, a łączna długość wytyczonych odcinków wyniesie ponad 100 km.
W gminie Oława oraz mieście Oława zacznie się walka o punkty w klasyfikacji generalnej. Oława to nowe miejsce na mapie Super Rally, pod względem topograficznym przypominające węgierską baję.

Zapraszamy mieszkańców Oławy i Gminy Oława do kibicowania oraz wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. „Zostań gwiazdą fotografii” na najlepszą fotografię z tego wydarzenia (rozwiązanie konkursu 5 marca o 15:00 podczas zakończenia, adres: [email protected]). A tych, którzy chcieliby spróbować swych sił za kierownicą pojazdów SSV Can-Am Maverick, również zachęcamy do odwiedzenia bazy rajdu i zapisania się na jazdę testową tymi futurystycznymi pojazdami.
W ramach serii GEPA Logistics Super Rally 2017 i przy zaangażowaniu importera quadów, pojazdów SSV i skuterów wodnych – firmy Taurus Sea Power – zawodnicy rywalizujący pojazdami kanadyjskimi marki Can-Am w klasach quad 2×4, quad 4×4 i w klasie SSV / SSV Turbo powalczą o fantastyczne, firmowe nagrody i zwycięstwo w Pucharze Can-Am Super Rally.

Rejestracja: http://www.super-rally.eu/users/register/

Klasyfikacja:
Czas przejazdu oesów.
Klasy:
Moto
Quad 2×4
Quad 4×4
SSV
SSV Turbo
Sport (samochody seryjne) do 150 KM
Sport (samochody seryjne) pow. 150 KM
Super Sport (samochody modyfikowane) do 150 KM
Super Sport (samochody modyfikowane) pow. 150 KM

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (9)

 1. Gmina Oława

  Gmina Oława i Miasto Oława są współorganizatorami wydarzenia. Organizatorem głównym wydarzenia jest Stowarzyszenie Super Team i Mercedes Auto Centrum. Na profilu gminy Oława również, w tym samym czasie, została poddana informacja o Rajdzie Super Rally.
  Rajd odbywać się będzie na terenach gminy Oława. Na Oławskim Rynku zaplanowane jest biuro rajdu i tzw. miasteczko rajdowe.

  Także – jedno wydarzenie, kilku organizatorów. Pozdrawiam

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
   • Gmina Oława

    No właśnie, że te informacje nie znajdują się w artykule. I mam wrażenie, że Pan/Pani również nie zrozumiał/a jej. Miasto Oława to oddzielny samorząd – tereny miasta, na czele stoi burmistrz. Gmina Oława, to tereny wiejskie wokół miasta, na czele stoi – wójt. Dwa oddzielne samorządy. Artykuł zaczyna się słowami, które można zinterpretować, że miasto Oława jest organizatorem. A to nie jest zgodne z prawdą, miasto Oława (burmistrz) jest JEDNYM Z WSPÓŁORGANIZATORÓW, lub partnerów, na takiej samej zasadzie jak gmina Oława (wójt). A organizatorem głównym jest, tak jak zostało napisane w komentarzu,: Stowarzyszenie Super Team i Mercedes Auto Centrum (tego też nie ma w artykule). Więc nie chodzi o uznanie, tylko o precyzyjny przekaz informacji, której w artykule zabrakło. Pozdrawiam 🙂

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.