Gdzie będą się uczyć nasze dzieci?

Oława Samorząd

Na sesji Rady Miejskiej radni zajmą się nową siecią szkół w mieście, dostosowaną do zmian wynikających z założeń reformy oświaty

Posiedzenie odbędzie się 26 stycznia, w sali rajców ratusza, początek o godz. 13.00. Rozpatrzenie uchwały w sprawie projektu dostosowania sieci publicznych szkół podstawowych, gimnazjów oraz publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych do nowego ustroju szkolnego wprowadzonego ustawą Prawo oświatowe, to jeden z ważniejszych punktów porządku obrad.

Rada Miejska rozpatrzy także projekty uchwał dotyczące: trybu udzielania i rozliczania dotacji dla szkół, przedszkoli, oddziałów przedszkolnych szkół podstawowych i innych form wychowania przedszkolnego oraz ich rozliczania oraz zmian uchwały w sprawie regulaminu utrzymania czystości w mieście. Kolejne tematy to informacja o działalności burmistrza w okresie między sesjami, funkcjonowanie spółki Baseny Miejskie „Termy Jakuba”, wolne wnioski oraz interpelacje i zapytania radnych.

(MON)

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (16)

 1. 6 grudnia 2016r. inf.media.
  Mamy powód do dumy. Polscy gimnazjaliści znaleźli się w europejskiej czołówce. Dobrze im idzie w naukach przyrodniczych, nieźle radzą sobie z interpretacją tekstu i matematyką. (http://www.tvn24.pl)
  Wyniki polskich gimnazjalistów w grupie 15-latków w badaniu PISA 2015 były wyższe od średniej OECD we wszystkich trzech obszarach objętych badaniem: rozumowania w naukach przyrodniczych, czytania i interpretacji, umiejętności matematycznych.
  [email protected]łku kto tu jest patologią i kogo należy zlikwidować?

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Ciągle na portalu GP biorące udział w dyskusji na różne tematy niektórzy internauci używają określenia – LEWAK synonimem człowieka o poglądach lewicowych, jako epitet określający każdego kto odważny się mieć poglądy odmienne od używającego tegoż epitetu. Robert W. weź chłopie najpierw poczytaj co to oznacza i nie używaj określeń których nie znasz znaczenia. To jak bym ciebie określił mianem PRAWAKA, prawika czy prawiczka.Jak już nie wiesz co masz powiedzeń to obrażasz adwresarza mianem lewaka albo zakłamanego durnia.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. do obiektywnego lewaka

  Prawdziwej lewicy w Polsce już dawno nie ma. Jest tzw. lewactwo, czyli mafia wykorzystująca ideologie lewicowe jako zasłonę dymną do rozkradania majątku narodowego i do niszczenia Narodu Polskiego.Aluzju poniał?.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.