Darmowe warsztaty na ferie. Trwają zapisy!

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami. Dzieci mogą je spędzić w przyjaznej atmosferze, w duchu artystycznych kreacji i ucząc się poprzez zabawę. Centrum Sztuki w Oławie zachęca do skorzystania z bogatej oferty.
Nasze zajęcia mają wiele zalet. Prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów i pedagogów. Staramy się, aby każde zajęcia uczyły czegoś innego i sprawiały przyjemność w poznawaniu różnych dziedzin artystycznych.

Oferujemy m.in. możliwość uczestniczenia w warsztatach teatru kukiełkowego. Każdy uczestnik stworzy lalkę do animacji, którą wykorzysta w przedstawieniu na koniec cyklu warsztatów. Zapraszamy również na podstawy introligatorstwa dla dzieci, na naukę scrapbookingu, tak przydatną w tworzeniu własnych, niepowtarzalnych kreacji i kolażu do wykorzystania np. na kartkach okolicznościowych, pamiętnikach, itp. Ponadto proponujemy rzeźbienie w  glinie, zabawy ruchowe oraz na zakończenie ferii Baśniowy Bal Karnawałowy. Oferta przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 5 lat wzwyż (na poszczególne zajęcia obowiązuje określony wiek). Zapraszamy do zapisów na warsztaty, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona. Warsztaty są nieodpłatne, odbywają się w Ośrodku Kultury przy ul. 11 listopada 27, filii nr 2 Centrum Sztuki. Wyjątkiem jest spektakl baletowy w wykonaniu uczestników oraz instruktorów Studia Tańca PIRUET pt. OGNISTY PTAK, które odbędzie się na sali widowiskowej OWE ODRA przy ul. Młyńskiej 3. Nasze spektakle baletowe cieszą się dużym zainteresowaniem publiczności, mamy nadzieję, że kolejna inscenizacja spotka się z uznaniem najmłodszej publiczności.
W czasie ferii zimowych w kinie ODRA odbywać się będą dodatkowe seanse dla dzieci o godz. 11.00.

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , ,

reklama

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.