Rutkowski: Naszym celem jest odzyskanie całego majątku ks. Irka. ZOBACZ VIDEO

To główne przesłanie konferencji prasowej, zwołanej dzisiaj we Wrocławiu przez Krzysztofa Rutkowskiego i Wiesławę Dargiewicz – byłą partnerkę ks. Waldemara Irka. – Mamy informacje, gdzie są pozostałe przedmioty, należąca do ks. Irka, na razie ustalamy szczegóły – mówił Rutkowski.

Zdaniem byłej partnerki księdza w jego domu, do którego weszła z Rutkowskim wczoraj, brakuje wielu przedmiotów: – Są ślady po obrazach, których nie ma na swoim miejscu, a cenniejsze dzieła sztuki zginęły – mówiła Dargiewicz. – Poginęły np. wartościowe figurki, a w ich miejsce powstawiano tandetne szkło.

Na razie nie złożyła w tej spawie zawiadomienia do prokuratury, ale mówiła, że jeśli wszystkie przedmioty się nie odnajdą, złoży je. Rutkowski zapowiedział, że jeszcze dzisiaj będzie podejmował działania, by odzyskać od siostrzenicy samochód księdza, który stoi w jej garażu od 2012 roku.

Więcej w najbliższym wydaniu „Gazety Powiatowej”

(ck)

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (25)

 1. KOBIETO TY NAPRAWDE NIE MASZ ,,,,, W S T Y D U ,,!!!!!!!! ,,,, ALE KIEDY MIAŁAS WSTYD ODPOWIESZ za TO WSZYSTKO PAMIETAJ !!!!!!!!,,,,, znana jestes z innej strony a tu robisz sie nie winna PRZECIEŻ WIEDZIAŁAŚ ze jest księdzem ,,,ale tobie chodziło o Jego MAJATEK !!!!! BO NIGDY JEGO NIE MIALAS !! ZMARNOWAŁAS KSIEDZU OPINIE NA CALY SWIAT Jemu juz wszystko jedno ale ty MOŻESZ z TYM ŻYĆ,,, ?????,,, a bylas w ciaży gadalas ze z architektem !!!!!! a kiedy ks ,Waldemar zmarł to WYSZLO JAK TO JEST,,,>>>>….. znalem ksiedza i jak by wiedzia ze ma syna to inaczej bylby TESTAMENT zapisany ,,,,,,

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Anty_idiota

  Kobieta proboszcza i kabotyn w okularach przeciwsłonecznych z anty-odblaskami w zamkniętym pomieszczeniu w środku stycznia – maskara! Jeszcze brakuje tu Rysia Rubikonia i Sześciu Króli wespół z ambasadorem San Escobar.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. Przykre jest to że ksiądz Irek miał ambicje być biskupem i robił wszystko co możliwe aby to stanowisko osiągnąć. Czym dla niego właściwie był kościół, wiara i wierni?
  Szkoda że księża w Oławie zamietli wszystko pod dywan. O takich sprawach trzeba z wiernymi rozmawiać. Wiara to nie tylko kazania o miłosierdziu. To codzienne życie, problemy, rozterki i dramaty.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 4. Oboje sie dobrali ona i ksiądz Irek!!Bez zasad,bez wstydu a ona to juz jest godna potępienia !!Chociaz zachowała by odrobinę pokory i nie pokazywała i pozowała do zdjęć !!Co to za kobieta !!!!!Współczuje tylko temu dziecku ,ze ma taką matke !!!

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 5. Najdziwaczniejsze i żałosne jest to, że największe gromy na fejsbukowym profilu GP lecą od osób które same mają rozpierdzielone życie. Rozwodnicy i cudzołożnicy pouczają o moralności kochankę księdza i zgorszeni są Jego życiem. Sami nie świecą przykładem i można by się wstydzić ich życia a mają tupet pokazywać publicznie palcem grzechy innym. Jak tam samopoczucie? Lepiej? Dowartościowaliście się? Poczuliście się przy tamtych dwojgu porządni? Lepsi? Tamtych nie usprawiedliwiam ale nie mogę nie nadziwić hipokryzji i głupocie ludzi o wielu twarzach. Mielibyście honor gdybyście zamilkli mając świadomość swoich grzechów i rozwalonych rodzin.
  Groby pobielane…pełne zgnilizny w środku.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 6. Matka jak każda walczy o swoje.Co TO za ojciec ,że nie zabezpieczył SWOJEGO SYNA! Brudy wylane na życzenie JEGO rodziny i władz kościelnych. A może o TO chodziło. Miał wielu wrogów wśród „przyjaciół”.A tak naprawdę, to nikt nie powinien osądzać innych- by nas nie osądzono.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 7. O, kurczę pieczone…. O czym x. Irek z nią gadał? Kiepski w łóżku , jak mówiła, a ona intelektualnie szybująca na poziomie jaki wynika z tego jak się prezentuje. Chyba ciężko było tu i tu… A ten synek, to ten jeden raz ,kiedy nie był kiepski, albo …. sposobem ? Po co w ogóle o tym mówi ? No i po co z „kiepskim w łóżku” trwała w „związku”?
  Z pewnością, czuła się dowartościowana, ale nie mogę się nadziwić , że taki intelektualista zadawał się z kobietą ,której obce były wyżyny Jego intelektu, jak zresztą wielu innym… Waldek, nie rozumiem Ciebie…
  Biorąc jednak pod uwagę to, że na pewno wiedział co robi / grzeszy i bierze na siebie także i to ,że inną osobę do grzechu przywodzi/ i że w karierze może mu to zaszkodzić – nie dziwie się, ze mógł być kiepski w łóżku. Hamowanie było spore…
  Poza tym, przy takiej ilości zajęć, jakie miał, to z tą panią spotykał się raczej sporadycznie, a pani teraz będzie opowiadać co chce… Nie wiem jak kobieta może wchodzić w taki układ, w którym trzeba się ukrywać i tygodniami wyczekiwać na jakieś spotkanie. Przecież żadna normalna baba nie chce takiego życia! Po prostu – pani nie miała innego scenariusza na życie po rozwodzie, a tu było bezpiecznie i finansowo bez problemów. Mimo wszystko – kiepska sprawa – taki układ nie mający przyszłości o jakiej marzy każda kobieta. Przez rok po urodzeniu dziecka bez żadnego kontaktu? To pokazuje co było ważniejsze dla Niego…. Ciekawe jak na to wszystko reagował starszy syn – nic o nim nie słychać. Raz tylko gdzieś było, że chwalił się w szkole, że będą bogaci…

  Myślę, że męczyłby Go taki związek na dłuższą metę, no ale jak to u facetów – duchownych – bywa, czasem kobieta potrzebna i nie musi być intelektualistka…. No, ale P. Bóg, jak zwykle, rozwiązał problem.
  Kolejna sprawa, która budzi moje zdziwienie to ta, że Jego przyjaciel / pominę personalia/ nie potrafił załatwić sprawy na miejscu, tylko do Rzymu słał informację o dziecku i kochance…Może gdyby nie aspirował do biskupstwa, nie przeżyłby tego
  z czym spotkał się w Rzymie i serduszko by wytrzymało…
  Szkoda mi x. Irka – był niepospolitym człowiekiem, intelektualistą, no i szkoda, że tak zabrnął…

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.