Kwestuj w ważnej sprawie!

Oława Charytatywnie

Chcesz być wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Czasu masz coraz mniej!

Przed nami 25. Finał WOŚP. 15 stycznia 2016 wolontariusze będą kwestować „Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom”.

Jeśli chcesz zostać wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wyślij swoje zgłoszenie na adres [email protected], najpóźniej do soboty 3 grudnia. Należy w nim podać swoje dane: imię, nazwisko, pesel, adres zamieszkania, numer telefonu, adres e-mail, nazwę placówki, w której się uczysz lub pracujesz oraz jej adres.

Załącznik do maila powinien również zawierać zdjęcie w formacie jpg, nie mniejsze niż 800×600 pikseli (plik proszę nazwać imieniem i nazwiskiem). Zwrotny mail od sztabowców będzie oznaczał, że zgłoszenie zostało przyjęte.

Potem, czyli 7, 8 lub 9 grudnia w godz. 17.00-18.30 wraz z prawnym opiekunem (jeśli nie masz osiemnastu lat) będziesz musiał przyjść do komendy Hufca ZHP Oława, przy ul. Kamiennej 4 i podpisać zobowiązanie.

Od tamtej pory będziesz wolontariuszem 25. Finału WOŚP.  Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

W Jelczu-Laskowicach jest już komplet wolontariuszy. Niebawem więcej informacji na temat Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

(kt)

archiwum-32

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , ,

reklama

Komentarzy (5)

 1. Wolontariusz

  Gościu podpiszesz oświadczenie następującej treści ;
  ja xyz , oświadczam co następuje, ja i moja rodzina nie wyrażamy zgody do skorzystania ze sprzętu medycznego które ratuje życie z naklejonym serduszkiem Orkiestry Świątecznej Pomocy Fundacji Jurka Owsiaka jeśli zajdzie taka potrzeba. SIEMA!

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Normalnie nienormalny

  Ja tam od lat rzucam jakiś grosz do puszek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. wielu debili oskarża i obraża Jurka że kradnie pieniądze ze zbiórki itp. jeśli faktycznie kradnie ( chociaż twierdze że tak nie jest ) to i tak kupuje za pieniądze ze składek sprzęt dla ratowania życia ludzi ( dzieci i teraz nawet dorosłych). każdy z nas może znaleźć się w sytuacji takiej że może być potrzebne użycie sprzętu z „Orkiestry”, czy żeby użyć tego sprzętu lekarze czy fundacja Wielkiej Orkiestry prosi o paragon lub jakiś dowód wpłaty pieniędzy na fundację czy dowód na to że się pieniądze do puszki rzuciło … nie !!! zamiast zajmować się Jurkiem i Wielką Orkiestrą która już pomogła wielu ludziom bo dzięki niej żyją to zajmijcie się naszymi „kochanymi ” politykami co okradają nas cały czas … Czy wy ludzie naprawdę nie widzicie co się dzieje ? Owsiakowi do puszek rzucają ludzie bo chcą nikt ich nie zmusza a nasi politycy nas okradają – biorą ile wlezie bez nasz zgody, coraz wyższe ceny w sklepach, droższe oc, paliwo, a zarobki stoją w miejscu albo się podnoszą o 1-5% przy wzroście cen w o 10-100%. kto nasz tak naprawdę okrada ? rząd czy Owsiak ?kto nam daje coś za zebrane nasze pieniądze ?? co nam państwo daje ?? jeśli chcecie kogoś osądzać, wieszać, oczerniać to róbcie to z głową i nie tykajcie ludzi którzy są wporządku do innych.

  Pozdrowienia dla ludzi wspierający Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i dla Jurka Owsiaka !!!!

  p.s. przepraszam za błędy ortograficzne jak się jakieś zdarzyły.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.