Będzie kino w Nowym Otoku!

We wrześniu pisaliśmy, że kolejna firma obiecuje galerię w Nowym Otoku. Jest już pierwszy najemca – to OH Kino, nowy polski operator kin wielosalowych, który otworzy w centrum handlowym Quick Park pierwszy w Oławie multiplex.

– Zdecydowaliśmy się na inwestycję w centrum handlowym Quick Park, ponieważ bardzo mocno wierzymy w jego potencjał i to, że będzie to centrum pierwszego wyboru dla okolicznych mieszkańców. OH Kino  w swojej filozofii to kameralne, butikowe kina o ciepłym i komfortowym wnętrzu, ze wszystkimi zaletami wielkomiejskich sieci. Stawiamy sobie za cel być z naszą ofertą rozrywki bliżej klienta wszędzie tam, gdzie rynek będzie wykazywał odpowiedni potencjał. Tak jak to ma miejsce w Oławie.  – mówi Wojciech Olsiewicz, CFO OH Kino. – Nasze centra będą oferować klientom podstawową ofertę handlową wzbogaconą o rozrywkę, czyli Oh Kino. Ta sieć idealnie wpisuje się w charakter naszych centrów handlowych Quick Park. wierzę, że Quick Park w Oławie będzie miejscem chętnie odwiedzanym przez całe rodziny, nie tylko z samej Oławy, ale i z pobliskich miejscowości – mówi Jarosław Fijałkowski, prezes zarządu Real2B Development.

Centrum handlowe Quick Park będzie pierwszym w mieście nowoczesnym, wielofunkcyjnym obiektem o charakterze handlowo – usługowo – rozrywkowym. Quick Park Oława został zaprojektowany w kształcie litery „L”, a jego powierzchnia najmu wyniesie 11,5 tys. m². Obiekt zaoferuje blisko 50 sklepów, punktów usługowych oraz supermarket.
Galeria handlowa powstanie na blisko 2,5 ha działce w Nowym Otoku. Bezpośrednio przed obiektem znajdzie się bezpłatny parking na 350 miejsc.
Budowa Quick Parku w Oławie ruszy już w przyszłym miesiącu i potrwa około roku. Całkowity koszt inwestycji wyniesie ok. 100 mln złotych.

OH Kino to grupa spółek inwestycyjnych skupiająca profesjonalistów od wielu lat wspólnie zaangażowanych w sektor rozrywki oraz rynek nieruchomości w Polsce i w Europie. Zespół OH Kino tworzył od podstaw projekty kin wielosalowych wprowadzając na rynek innowacyjne rozwiązania w zakresie budowy oraz zarządzania kinami wielosalowymi. Wieloletnie doświadczenie na rynku rozrywki i mediów pozwala na tworzenie unikalnej oferty dla klientów i partnerów biznesowych.

Deweloperem obiektu jest Real2B Development Sp. z o. o., która wspólnie z inwestorem Retail Parks Fund FIZAN realizuje sieć kilkudziesięciu regionalnych hybrydowych centrów handlowych pod nazwą Quick Park na terenie całego kraju. Obiekty te powstają w mniejszych miejscowościach, poniżej 100 tys. mieszkańców.  Cechą charakterystyczną lokalizacji obiektów jest usytuowanie bezpośrednio przy głównej arterii komunikacyjnej i przy największych osiedlach mieszkaniowych. Obecnie w przygotowaniach i realizacji są obiekty m. in.: w Mysłowicach, Strzegomiu, Sulechowie, Olkuszu, Pułtusku, Kępnie, Turku, Oławie i Konstancinie-Jeziornie.

(Źródło materiały inwestora)

archiwum-51

archiwum-52

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (17)

 1. polak_mały

  Do kina ODRA, oprócz niewygodnych (za niskich) krzesełek, zniechęca mnie również bardzo złe nagłośnienie. Może sam sprzęt jest dobry ale jego ustawienie tragiczne. Basy są tak przesterowane że aż uszy bolą. Dialogi w filmach są przez to niezrozumiałe. Słychać tylko bass i sopran a środków brak… Pan akustyk jest „do bani” !

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. W konie Odra jest tak denny repertuar, że nikt tam już chyba nie chodzi. Najpierw przez całe tygodnie tłukli Smoleńsk przy pustej sali, teraz dla odmiany Wołyń. Żeby zobaczyć coś normalnego i tak trzeba do Wrocławia jechać. Jak w Oławie otworzą nowe kino to przynajmniej będzie alternatywa.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. Apel do budowniczych galerii:
  Załóżcie lewe czujki dymu bo jak działkowicze dadzą czadu na działkach to alarm pożarowy macie gwarantowany 24h.
  Pozdrowienia dla mieszkańców Nowego Otoku, nie zapomnijcie otworzyć okien i głęboko pooddychać przed snem.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 4. Jak ja lubię, takie wirtualne ploty , ot bla bla , bla! Żadnych konkretów , oprócz jednego! Jeszcze nie tak dawno mogliśmy się dowiedzieć iż ukończenie inwestycji ma się zakończyć jak podawał inwestor w czwartym kwartale 2017, roku! Budowa miala ruszyć niebawem! Tymczasem z informacji jakie podają portale w tym inwestora dowiedzieć się można iż prawdopodobnie otwarcie nastąpi w pierwszym kwartale 2018 ! -ubaw po pachy !- tak więc moim skromnym zdaniem dość fantazji na jesień 2016! Proponuje jakiegoś niusa super plotę na wiosnę 2017- to będzie HIT!!!

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.