Pascal zaprasza do pracowni

Już dziś dzień otwarty w oławskiej pracowni filmowej

Pracownia w OWE „Odra” będzie otwarta od 17.00. Spotkanie – tak jak zbliżające się warsztaty w tym miejscu – poprowadzi Michał Pascal Pawliszewski – reżyser, scenarzysta, operator, montażysta, muzyk.

To założyciel i właściciel domu produkcyjnego „PASCAL PRODUCTION”, mieszczącego się we Wrocławiu, specjalizującego się w produkcjach filmowych na najwyższym poziomie tj.: teledyskach, reklamach, spotach, festiwalach, filmach dokumentalnych, wizualizacjach koncertowych, rejestracjach koncertów i wydarzeń live, spektaklach teatralnych, animacji 2D i 3D, sesjach fotograficznych, artworksów i logotypów. Jako reżyser i scenarzysta czynnie współpracuje z największymi wytwórniami muzycznymi w Polsce: UNIVERSAL MUSIC, SONY MUSIC, WORNER MUSIC produkując klipy muzyczne dla takich artystów jak Lady Punk, Anna Wyszkoni, Michał Bajor, Bracia, Krzysztof Cugowski, Jan Bo, Krzysztof Napiórkowski i wielu innych.

Współpracował z wieloma markami i organizacjami m.in.: THE WORLD GAMES 2017, NFM, TOYOTA, ROCKHOUSE oraz z wieloma artystami z Polski i zagranicy.

Jego prace filmowe z zakresu teatru prezentowane są na całym świecie podczas największych festiwali teatralnych oraz w BBC. Jest autorem licznych wizualizacji koncertowych uznanych artystów, oraz sesji okładkowych wydawnictw muzycznych. Od 4 lat ściśle współpracuje również ze światowym portalem medycznym medtube.net dla którego rejestruje wysublimowane zabiegi chirurgiczne z udziałem najwybitniejszych pionierów medycyny z całego świata.

pascal4 pascal1 pascal3 pscal2

pracowania_filmowa_male

 

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , ,

reklama

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.