Centrum na finiszu. Ma działać za pół roku

W październiku mają zakończyć się prace budowlane, a w marcu 2017 powiat chce uzyskać pozwolenie na użytkowanie Powiatowego Centrum Edukacyjno-Rewalidacyjnego z Zespołem Szkół Specjalnych

To największa inwestycja prowadzona przez powiat oławski, współfinansowana przez wszystkie lokalne samorządy. Trwają prace wykończeniowe, malowanie korytarzy, klatek schodowych, montaż sanitariatów i ogrodzenia.

Co jeszcze zostało do zrobienia? Kiedy pierwszy semestr w Centrum? Czytaj więcej – w najnowszym wydaniu „GP-WO”.

(MON)

archiwum

 

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , ,

reklama

Komentarzy (2)

  1. Kryspin Matusewicz

    Cieszę sie, ze powstała nowoczesna szkoła. Jestem pewien, ze bedzie to wizytówka urzędników miejskich i powiatowych, która chwalić sie będą (bo i czemu mieliby tego nie robic?). Wierze, ze jest to budynek funkcjonalny i przyjazny wymagającym uczniom i ich rodzicom (tak poza tematem zapytam, dlaczego nie jest to szkoła z internatem, który mogły byc wielkim sprzymierzeńcem dla rodziców? ), którym trzeba sie szczycić. Dlatego dziwie sie, ze tak po macoszemu potraktowano elewacje, która – choć wpisuje sie w architekturę osiedla- to jednak nie przystaje do obecnych czasów, nie wykorzystuje nowoczesnych materiałów i technologii, pozbawiona jest jakichkolwiek łatwo rozpoznawalnych akcentów i nie wyróżnia sie niczym szczególnym. Szkoda, bo jako wizytówka , powinna lśnić na tle innych budynków.

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.