Prawie 200 osób na premierze „Ziemi Oławskiej”

2575 zł zebrano dziś podczas premierowego pokazu filmu Marka Marzejki w kinie „Odra”

– Spełniłem swoje marzenie – mówił uradowany Marek Marzejko po pokazie, który zakończył się gromkimi brawami. – Zrobiłem film o miejscu, w którym żyję. 

Po projekcji Marek Marzejko ze sceny dziękował wszystkim, którzy wsparli jego filmowy pomysł, a zwłaszcza rodzicom, którzy trzymali za niego kciuki.

Na razie przewidziano tylko ten jeden pokaz, który obejrzało ok. 200 osób. Ci, których pytaliśmy o wrażenia tuż po wyjściu z kina, opowiadali, że podobało się, że zrobił wrażenie, a nawet wywołał wzruszenie. Czy będzie więcej pokazów? Tego jeszcze nie wiemy. Na pewno co najmniej przez miesiąc film będzie niedostępny w sieci.

Bilety na premierę sprzedawano w postaci cegiełek po 5, 15 i 30 złotych. Dochód, w wysokości 2575 zł, zgodnie z życzeniem autora filmu, przekazano na pomoc podopiecznym Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom „Tęcza”.

Więcej w najbliższym wydaniu „Gazety Powiatowej”

fot. Jerzy Kamiński

archiwum (23) archiwum (24) archiwum (25) archiwum (26) archiwum (27) archiwum (28) archiwum (29) archiwum (30) archiwum (31) archiwum (32) archiwum (33) archiwum (34) archiwum (35) archiwum (36) archiwum (37) archiwum (38) archiwum (39)

(ck)

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

reklama

Comments are closed