Niespodzianka dla psów! Jest tor przeszkód

PLUS

Ta informacja ucieszy wielu. Od kilku dni przy ulicy Rybackiej na wybiegu dla psów trwa montaż urządzeń do ćwiczeń dla czworonogów. To wszystko dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, oni zbudowali te przeszkody, a materiały (rury pcv i betonowe elementy) przekazał ZWiK. Resztę kosztów pokryło miasto.

Źródło UM  Oławarura4 rur6 rura1 rura2 rura3

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (4)

  1. Jeśli jest tu mowa o terenie w pobliżu strzelnicy miejskiej to gratuluję pomysłowości. Najpierw należy zlikwidować lub przenieść ten „poligon”poza miasto!!! Biedne są zwierzęta zarówno te w przytulisku jak i te, ktore będą korzystać z tej „niespodzianki”. Wałem, wzdłuż Odry chciałoby się pospacerować z dziećmi, ale nie da się w tym hałasie wytrzymać. Strzelanie odbywa sie nie tylko w tygodniu, ale w soboty i niedziele i to często juz od godziny 10- ej do wieczora i nie są to pojedyncze strzały tylko długie serie. Gdzie tu logika ??? Może władze miasta zainteresują się tematem, zanim mieszkańcy z pobliskich osiedli powiadomią Inspektora Ochrony Środowiska !!!

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  2. Pinki, zgadzam się z Tobą. Byłam tam ze swoim psem i psina nawet z auta nie chciał wyjść. Te wystrzały dają popalić wszystkim, a zwierzętom, które jak wiadomo, zmysły mają bardziej wyostrzone od nas, najbardziej. Pomysł świetny, naprawdę, szkoda tylko, że nie wiele osób pojawi się tam ze swoimi czworonogami.

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.