Sauna za ponad 100 tysięcy

Jelcz-Laskowice Sesja RM Radni przegłosowali uchwałę w sprawie zmian budżetu. Dzięki temu w miejskiej pływalni pojawi się sauna parowa z antresolą

Koszt tej inwestycji to 110 tysięcy złotych. Pomysł nie spodobał się radnym opozycyjnym, którzy twierdzili, że gmina ma ważniejsze problemy, niż brak sauny parowej. – Powinniśmy budować drogi, a nie wydawać na luksusy – przekonywali. W odpowiedzi słyszeli jednak, że ludzie potrzebują zarówno dróg, jak i udogodnień. Kluczowym argumentem był fakt, że baseny w okolicznych miejscowościach oferują lepsze usługi, a jelczańska pływalnia po 18 latach funkcjonowania powinna zostać udoskonalona.

Kłótnia na ten temat trwała długo. O tym – jaką autopoprawkę zaproponował burmistrz, co ma wspólnego planowana przebudowa ulicy Świętochowskiego z budową sauny parowej oraz jak głosowali poszczególni radni – będzie można przeczytać w kolejnym wydaniu „GP-WO”.

(kt)

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (3)

  1. Może byście podali jakieś szczegóły, bo akurat guzik mnie obchodzi co tam radni wygadują przy głosowaniach.Kiedy ta sauna powstanie, jaka będzie jej powierzchnia, czy za te 100 tys. zł coś jeszcze przebudują? Czy będzie jacuzzi, ogród zewnętrzny?

    Aha i zwracam uwagę szanownym redaktorom, że saunę to my mamy w Jelczu-Laskowicach od 18 lat, a wasz tytuł sugeruje cos zupełnie innego…

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.